New Balance More 4
2 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Nowość od New Balance –  Fresh Foam More v4

Jakość jesiennych treningów i startów będzie stała pod znakiem „białej szybkości” od New Balance. Jeszcze szybsze, jeszcze bardziej komfortowe i zamortyzowane- takie są  Fresh Foam More v4.

New Balance przed zbliżającym się sezonem przygotowało dla biegaczy nie lada gratkę.  Buty biegowe dedykowane dla osób ze stopą neutralną, które cenią sobie wysoką amortyzację i komfort biegu. Fresh Foam More v4 są przeznaczone do codziennych treningów na drogach asfaltowych i twardych nawierzchniach. O wygodę na najwyższym poziomie zadba wykonana z miękkiej,  oddychającej oraz bezszwowej siatki cholewka, która dodatkowo gwarantuje optymalne dopasowanie się do stopy.

Fresh Foam More v4 od New Balance posiadają podeszwę środkową, która został wykonana z wykorzystaniem technologii Fresh Foam- innowacyjna lekka pianka amortyzująca o wysokiej odporności na odkształcenia.  Dzięki odpowiedniej strukturze zapewnia ona miękkość oraz odpowiednią ochronę kolan i stawów podczas dłuższych treningów. Ta miękka i responsywna pianka od New Balance z perforacjami wycinanymi laserowo, stanowi o odpowiedniej amortyzacji oraz wspiera płynność ruchu podczas treningu. Każdy biegacz, który założy Fresh Foam More v4, poczuje niespotykane do tej pory przetoczenie stopy oraz  jeszcze lepsze oddawanie energii z każdego kroku.

Zostańcie w gotowości i śledźcie uważnie nasze kanały. New Balance Fresh Foam More v4 już niedługo zagoszczą na naszych biegowych ścieżkach. Nasza ekipa, specjalnie dla Was, przetestuje zapowiadany komfort, amortyzację i szybkość na najbliższych treningach.

But do kupienia w sklepie New Balance

Możliwość komentowania została wyłączona.