New Balance X More v4
9 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Najbardziej amortyzowany model z rodziny Fresh Foam


Charakterystyczna seria More to najbardziej amortyzowane buty w portfolio New Balance. Marka zaprezentowała właśnie kolejną odsłonę tej serii. Fresh Foam X More v4 to gwarancja jeszcze lepszego oddawania energii i większej amortyzacji niż w poprzedniku.

Buty z serii More do tej pory były tradycyjnie używane przez biegaczy długodystansowych, ale jeszcze wyższy poziom komfortu oferowany w modelu v4 sprawia, że but ten będzie wykorzystywany znacznie szerzej. Czwarta wersja wyposażona jest w najbardziej miękką piankę Fresh Foam X i oferuje 5% więcej zwrotu energii w porównaniu do wersji v3. Zmieniła się również szerokość środkowej podeszwy, która jest szersza o 8 mm, dzięki czemu zapewnia nieco więcej stabilności niż poprzednik. Dodatkowo podeszwa została podniesiona na całej długości buta o 2 mm i ma teraz 34 mm pod pietą i 30 mm pod palcami. Tym samym drop pozostał bez zmian i wynosi 4 mm.

New Balance Fresh Foam X More v4
New Balance Fresh Foam X More v4

Poza zmianami w budowie podeszwy środkowej New Balance skupił się też na estetyce najnowszej wersji modelu More. But ten posiada cholewkę z siateczki z odblaskowymi detalami zapewniającymi widoczność po zmroku. Efektowna konstrukcja podeszwy środkowej ma niesamowite, przerysowane strefy amortyzacji w Obraz zawierający osoba, podłoże, zewnętrzne

Opis wygenerowany automatyczniepięcie, śródstopiu i przedniej części. Projektantom chodziło o to, aby dopasować niesamowity wizualny efekt z odczuciami jakich biegacz doznaje po założeniu buta.

Optymalny komfort, jeszcze lepsza amortyzacja i stabilizacja to cechy, które znajdą uznanie nie tylko u jeszcze większej rzeszy biegaczy. Możliwości, które oferuje More v4 są pożądane również przez osoby, które nie biegają, ale szukają butów zapewniających maksymalną wygodę i bezpieczeństwo na każdym kroku.

– Nowy More v4 kierujemy zarówno do biegaczy jak i osób, które tylko chodzą i spacerują. Obie grupy szukają tych samych cech komfortu, które może zapewnić ten but i zaczyna wybierać wygodne modele z maksymalną amortyzacją. – mówi Paul Zielinski, Senior Global Product Manager kategorii bieganie w New Balance. – Istotne jest również, że rozwijając nasz produkt, aby był jeszcze bardziej miękki i z wyżej położoną podeszwą środkową, równolegle poprawiamy jego stabilność i wsparcie jakie zapewnia stopie.

New Balance Fresh Foam X More v4
New Balance Fresh Foam X More v4

Fresh Foam X More v4

CechaWartość
Drop4 mm
Cena699,99 zł
Waga295 g (damski 39), 295 g (męski 42,5)
Rodzaj stopyneutralna/supinacja
Rodzaj podłożatwarda nawierzchnia

Możliwość komentowania została wyłączona.