16x9 Cloudsurfer SS23 CharityWater x Strava
16 marca 2023 Łukasz Telejko Newsy

Make Waves, czyli globalna akcja charytatywna On Running


Marka On Running w trakcie procesu projektowania oraz produkcji obuwia, odzieży i akcesoriów do biegania, kładzie wysoki nacisk na zrównoważony rozwój, dzięki dążeniu do zastosowania materiałów pochodzących w 100% z recyklingu, stosując innowacyjne technologie oraz oszczędzając wodę stosując najnowsze metody barwienia. Aby uczcić wprowadzenie na rynek nowego Cloudsurfera 7, postanowiła, w ramach zwiększania świadomości społeczeństwa dotyczącego dbałości o planetę, przeprowadzić globalną akcje charytatywną w formie Strava Challenge.

W ramach akcji, On Running , wspiera projekt zapewnienia wody i infrastruktury sanitarnej dla szkół w Kambodży. Robi to poprzez wsparcie organizacji charytatywnej: charity-water, która jest organizacją non-profit i działa od 2006 roku. Jej głównym celem jest zapewnianie czystej i pitnej wodę na całym świecie dla potrzebujących w państwach rozwijających się. Udział w akcji jest otwarty dla wszystkich biegaczy z każdego zakątka globu. Za każdy przebiegnięty kilometr, zarejestrowany na Stravie, On Running przekaże 10 litrów wody potrzebującym.

Jeśli nałogowo logujesz każdy kilometr na Stravę, to wyzwanie jest dla Ciebie! Każdy kilometr się liczy! Za każdy kilometr On zafunduje wodę, zatem nawet jeśli nie biegasz długich dystansów, Twój wkład jest niezwykle cenny!– tak zachęcają do udziału, w tej niezwykłej akcji charytatywnej, przedstawiciele firmy. 

Wspólny cel ustanowiony przez On Running to 10 000 000 kilometrów, co przełoży się na tysiące uratowanych istnień ludzkich. Cała akcja wystartuje 19 marca i potrwa przez dwa tygodnie, aż do 2 kwietnia. Aby wziąć udział należy dołączyć do Strava Challenge, a dodatkowy zastrzyk motywacji do pokonywania kolejnych kilometrów, zapewnią wydarzenia odbywające się w ramach wyzwania, o których można dowiedzieć na dedykowanym akcji wydarzeniu na facebooku.

Możliwość komentowania została wyłączona.