21 lipca 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Iga Baumgart-Witan: Sztafeta dojdzie do porozumienia


Iga Baumgart-Witan skomentowała wczorajszy występ Anny Kiełbasińskiej. Bydgoska sprinterka, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, pogratulowała koleżance awansu do finału.

  • Bardzo gratuluje Annie Kiełbasińskiej i cieszę się, że po raz kolejny mamy reprezentantkę w finale MŚ i to będzie już tradycja – czytamy w długim poście. – Dodatkowo chcę zaznaczyć, że nasza sztafeta dojdzie do porozumienia i będziemy walczyć ramie w ramie o najwyższe cele. A komentarze o tym, że nie mam klasy, szczuje kogoś czy nie szanuję koleżanek są krzywdzące, bo na temat składu wypowiedziałam się tylko raz w kulturalny sposób, cytując słowa Ani o jej braku w biegach sztafet mieszanych. Wszystkie nadal szanujemy siebie, swoje wyniki i pracę, bo każda z nas poświęca całe życie żeby biegać z Orłem na piersi! – zapowiada finalistka mistrzostw świata w Dosze.

Czy słowa naszej czołowej sprinterki oznaczają, że kryzys w sztafecie został zażegnany? Życzylibyśmy sobie tego, ponieważ już za 2 dni eliminacje 4×400 m pań i panów.

Możliwość komentowania została wyłączona.