atletik
16 marca 2024 Adam Kszczot Newsy

Atletik Szmit – marka, która stoi za odzieżą kadry Polski Masters

Polska marka rodem zza oceanu Atletik Szmit (AS) dziś ubiera kadrę Polski Masters. Po wielu latach spędzonych w USA, do Polski powraca Zdzisław Szmit, by z synem utworzyć nową linię odzieżową kierowaną do sportowców na każdym poziomie i w każdym wieku. Wśród dostępnych marek Atletik Szmit (AS) wyróżnia się polskimi korzeniami, jakością, pasją i innowacyjnym podejściem.

W dzisiejszym świecie, kiedy aktywność fizyczna i dbanie o zdrowie stają się coraz ważniejsze, wybór odpowiedniego sprzętu sportowego jest kluczowy. Sprzęt marki Atletik Szmit można zakupić na stronie www.atletikszmit.pl, ale również podczas rozpoczynających się właśnie Mistrzostw Europy Masters w lekkiej atletyce w Toruńskiej Hali od 16 do 23 marca.

Historia Marki

Atletik Szmit to polska marka, którą tworzą ojciec i syn: Zdzisław Szmit  – założyciel sklepu, to były lekkoatleta i trener kolarstwa górskiego z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży odzieży sportowej, oraz jego syn Patryk Szmit aktywny zawodnik trenujący pod okiem trenera Piotra Rostkowskiego, reprezentujący KS SMS Szklarska Poręba. To połączenie wiedzy, pasji i zaangażowania zaowocowało stworzeniem linii odzieży i akcesoriów sportowych, które spełniają oczekiwania zarówno amatorów, jak i zawodowców. W iście sprinterskim tempie doświadczenie przekuło się w kontrakty z klubami oraz kadrą Polski Masters w Lekkoatletyce. W tym roku białoczerwonych możemy oglądać w Halowych Mistrzostwach Europy Masters w Arenie Toruń, które rozpoczną się 17 marca i potrwają do 23 marca.

Jeśli jeszcze nie macie oficjalnej linii odzieżowej Kadry Polski Masters, nic straconego. Już w przededniu otwarcia Halowych Mistrzostw Europy Masters, można będzie obejrzeć, przymierzyć i zakupić oficjalny sprzęt. Przy okazji porozmawiać ze współwłaścicielem i twórcą marki Zdzisławem Szmitem.

Dlaczego Atletik Szmit?

 1. Partner kadry Polski Masters: dumnie tworzy stroje reprezentacji Polski Masters w lekkoatletyce odpowiadając na potrzeby najlepszych w swojej kategorii w lekkoatletyce.
 2. Jakość Materiałów: Produkty Atletik Szmit są wykonane tylko z dobrych jakościowo materiałów. Marka używa włoskich, polskich i hiszpańskich tkanin, aby zapewnić trwałość i komfort użytkowania.
 3. Bogaty Asortyment: W ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do treningu: koszulki, dresy, leginsy, spodenki, kamizelki, czapki, rękawiczki i wiele innych.
 4. Indywidualne Zamówienia: Kluby sportowe mogą zamówić produkty z indywidualnym nadrukiem. Procedura jest prosta: określ, jaką odzież chcesz zamówić, wyślij grafikę, a Atletik Szmit dostarczy Ci gotowe produkty.
 5. Doskonały Stosunek Ceny do Jakości: Produkty AS nie są najtańsze, ale oferują doskonały stosunek ceny do jakości. To odzież najwyższej półki, która pozwoli Ci czuć się wygodnie podczas treningu.

Atletik Szmit oferuje również sprzęt z nadrukami full print. Co trzeba zrobić, aby zamówić sprzęt z własnymi nadrukami?

 • wykonaj telefon do AS (508 870 852) lub napisz e-mail (sklep@atletikszmit.pl)
 • określ jaką odzież chcesz zamówić i czy ma być drukowana na życzenie
 • wyślij grafikę, logotypy w krzywych (Adobe Ilustrator, Corel, PDF) lub zdjęcia
 • zamów rozmiarówkę odzieży w AS w celu przymierzenia przez zawodniczki/ zawodników i osoby współpracujące z klubem/drużyną
 • zatwierdź projekt, jeżeli został zamówiony
 • wpłać zaliczkę i określ termin dostawy
 • określ formę dostawy
 • podaj dane do faktury
 • zapłać

Atletik Szmit to marka, która łączy tradycję z nowoczesnością, pasję z profesjonalizmem. Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży sportowej, warto zapoznać się z tą polską marką.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Atletik Szmit www.atletikszmit.pl.

Artykuł powstał we współpracy z marką Atletik Szmit.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments