YouTube Music hero image 1480x1009 1
14 czerwca 2024 Iza Żaczek Newsy

Aplikacja YouTube Music dostępna na zegarkach Garmin


Jeśli jesteś fanem nowinek technologicznych, użytkownikiem zegarków Garmin do biegania oraz słuchasz muzyki na YouTube Music, ta informacja jest dla Ciebie. 12 czerwca marka Garmin ogłosiła dostępność aplikacji YouTube Music w sklepie Connect IQ Store.

Dotychczas użytkownicy zegarków Garmin mogli korzystać z kilku aplikacji muzycznych, takich jak Spotify czy Amazon Music. Brakowało jednak jednej z bardziej popularnych – YouTube Music.

Na początku upewnij się, czy Twój model zegarka obsługuje YouTube Music, odwiedź stronę producenta i odszukaj swój model. Warto zaznaczyć, że możliwość korzystania z aplikacji muzycznych wyróżnia zegarki Garmin na rynku. Tego rodzaju opcji nie oferują Polar ani Suunto.

Aby zacząć korzystać z YouTube Music na zegarku Garmin, pobierz aplikację z Connect IQ Store, a następnie połącz swoje konto na platformie Garmin Connect z kontem YouTube Music. Pamiętaj, że wymagane jest posiadanie aktywnej subskrypcji YouTube Premium. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy zsynchronizować playlisty z poziomu zegarka i cieszyć się swoimi ulubionymi utworami oraz podcastami podczas treningu.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments