wawaDSC02336
18 stycznia 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

1000 zapisanych osób na New Balance Bieg na Piątkę


24 marca 2024 roku na ulicach Warszawy rozegrany zostanie jeden z najszybszych biegów w kraju na dystansie 5 kilometrów. Na listach startowych New Balance Biegu na Piątkę widnieje już 1000 nazwisk, a lista z każdym dniem się powiększa.

Trasa New Balance Biegu na Piątkę wyznaczona jest z myślą o tych, którzy chcą bić rekordy życiowe. Bardzo szybka, z mnóstwem kibiców na trasie i niepowtarzalną atmosferą. To doskonała okazja, aby powalczyć o jak najlepszy wynik w stolicy naszego kraju.

Bieg jest dedykowany nie tylko dla tych najszybszych, ale również dla tych, którzy bieganiem chcą się po prostu cieszyć i w niezwykłej atmosferze pokonywać kolejne kilometry. W zeszłorocznej edycji biegu wzięło udział ponad 3 tysiące zawodników, a najszybszymi okazali się Sebastian Nowicki z czasem 14:22 oraz Monika Dubiella, która minęła metę po 16 minutach i 27 sekundach.

New Balance Bieg na Piątkę będzie biegiem towarzyszącym 18. Półmaratonowi Warszawskiemu. Aby wziąć udział w biegu, należy się zarejestrować tutaj. Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz może wspomóc wybraną – jedną, spośród kilku organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce pozwala na start w imprezie i otrzymanie wyjątkowego-pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze. 

Informacje o biegu w naszym kalendarzu biegowym.

Źródło: informacja prasowa.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments