25 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Zmiany w życiu – konferencja – także o bieganiu


12 września w Warszawie w Centrum Handlowo-Kongresowym odbędzie sie konferencja: "Zmiany w życiu". Jaki to ma związek z bieganiem?

Adam Klein, bieganie.pl: "Bieganie jest często wyzwaniem, które ludzie stawiają sobie w momencie, kiedy planują dokonać w życiu jakichś zmian. "Od jutra zaczynam biegać" – brzmią takie deklaracje. Jeśli jednak coś się z bieganiem nie udaje, wali się od razu cały plan zmian. Konferencja "Zmiany w życiu" jest konferencją, w której udział bierze spora grupa ciekawych prelegentów: [LISTA]. Niektórzy z nich, to ludzie, którzy dokonali w swoim życiu jakiejś zmiany i będą opowiadać jak do tego doszło i jakie były konsekwencje. Ja sam w 2009 roku  dokonałem sporej zmiany w życiu zostawiając dealing room w dużym banku. Tutaj jednak poproszono mnie o krótki pokaz, jak poradzić sobie z problemem nieudanych biegowych początków, jak wybrać właściwe tempo, jak potem biegac, żeby się sportowo rozwijać, jak pokonywać kolejne biegowe wyzwania. Do dyspozycji będę miał bieżnię mechaniczną i kogoś, kogo wybiorę z publiczności aby na jego przykłądzie pokazać, że bieganie jest łatwe. Jeśli macie wśród znajomych kogoś, kogo moje wystąpienie może zainteresować – zapraszam"

Konferencja odbędzie się 12 września, w godzinach 9:00 – 18:00 (program). Rejestracja i zakup biletów: BILETY>>

zmianywzyciu 752 1

Adam Klein, bieganie.pl: Przyznam się, że ilekroć słyszę o tego typu konferencjach czuję jakiś wewnętrzny niepokój, że specjaliści od ładnego przemawiania będą mówic jak osiągnąc sukces, podczas kiedy ich głównym sukcesem jest to, że są ludzie, którzy chcą słuchać jak oni dobrze mówią. Mówię tutaj o wszystkich tak zwanych "mówcach motywacyjnych". Nie wymienię nazwisk, bo może byłoby to z mojej strony nieuczciwe, nie byłem na żadnej takiej konferencji i może jest to naprawdę niesamowite przeżycie. Tutaj sytuacja jest nieco inna, bo wystąpią ludzie, którzy znani są nie z tego, że dobrze mówią ale, że coś potrafią. Ja sam uważam, że jestem kiepskim mówcą motywacyjnym, dlatego po moim wystąpieniu pozostanie nie motywacja ale konkretny przepis działania: "Jak zacząć biegać".

Tematem przewodnim wielu konferencji jest hasło: "Jak osiągnąć sukces", które jest wg mnie mamieniem słuchaczy. Oczywiście "zmiana w życiu" pewnie też ma przełożyć się na sukces. Ale nie on jest tutaj głównym celem. Na instagramwej stronie konferencji można znaleźć poniższy obrazek, choć można znaleźć także te wprost nastawione na sukces. Ale jak rozumiem marketing musi być wielokierunkowy 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.