8 października 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem Trójmiasto


wojcik trojmiasto

9 października, przy słonecznej pogodzie, odbyło się już czwarte spotkanie z serii „Wypraw biegowych z Rafałem Wójcikiem”. Tym razem miłośnicy biegania spotkali się w Trójmieście, a dokładnie przy sopockim molo.

Jak się okazało, było nie tylko słonecznie, ale i…kameralnie. Wymuszona zmiana terminu spotkania i jego przesunięcie w termin Maratonu Poznańskiego sprawiły, iż trening odbył się w niewielkiej grupie. Każdy miał jednak dzięki temu jeszcze lepszą okazję do porozmawiania z Rafałem Wójcikiem, który obecnie jest ambasadorem marki Timex w Polsce.

Uczestnicy wyprawy pokonali z Rafałem trasę o długości 30km, wiodącą nadmorską alejką przy plaży. Na koniec spotkania rozlosowany został zegarek marki Timex. Specjalną nagrodę od Rafała Wójcika otrzymała również Pani Kasia Styczyńska, którą Rafał nagrodził za wytrwałość i determinację, z jaką pokonała cały dystans wyprawy.

Przypomnijmy, że wyprawa w Trójmieście to czwarta z pięciu tegorocznych wypraw Timexa z Rafałem Wójcikiem. Ostatnie spotkanie odbędzie się w listopadzie w Warszawie. Szukajcie informacji na www.bieganie.pl.

Uwaga!
Wśród wszystkich uczestników tegorocznych wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna – wyjazd na Budapest Marathon 2011.

Dodatkowo, na użytkowników portalu Bieganie.pl czeka konkurs. Nagroda: zegarek biegowy marki Timex. Więcej informacji na temat konkursu już wkrótce.

Możliwość komentowania została wyłączona.