podcast1
29 czerwca 2022 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

W Rytmie Biegania – nowy podcast i wideocast od bieganie.pl i eobuwie.pl


Autorzy najpopularniejszego podcastu dla biegaczy w Polsce – serwis bieganie.pl, ogłaszają swój najnowszy projekt! „W Rytmie Biegania” to program, tworzony we współpracy z eobuwie.pl, w którym gwiazdy sportu, celebryci i trenerzy będą opowiadać o biegowej pasji. Wiedza treningowa, motywacja, nowinki, ale również niezliczona ilość anegdot i biegowych historii już od czerwca będą dostępne na najlepszych platformach streaminogwych w formie podcastu i videocastu!

Jak zacząć biegać? Jak utrzymać motywację? Co zrobić, aby ukraść cenne sekundy z wyśrubowanej życiówki? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w serii podcastów i videocastów „W Rytmie Biegania”, które właśnie mają swoją premierę na łamach największego polskiego portalu dla biegaczy – bieganie.pl i powstały przy współpracy z marką eobuwie.pl.

Szerokie spektrum tematów

Bieganie to nie tylko zdrowy styl życia. To również sport wyczynowy, zdrowie psychiczne, trening, rywalizacja i przyjaźnie na całe życie. Z tego względu gospodarzami nowego projektu będą znane postaci, których biegowe rodowody sięgają całego spektrum problematyki.

Adam Kszczot – frontman na bieżni i frontman projektu. Jeden z najbardziej utytułowanych biegaczy w historii polskiego sportu, który tuż po zakończeniu wyczynowej kariery zadebiutuje w nowej roli. Kszczot zapowiada, że z wyczynowego sportu wniesie do programu nie tylko merytoryczną wiedzę, ale również pazur i temperament, którego posmakowali rywale największych lekkoatletycznych imprez.

Maciej Kurzajewski – redaktor, dziennikarz TVP SPORT i korespondent sportowy z niemal 30-letnim stażem. Prywatnie maratończyk i ultras mający na swoim koncie udział w najbardziej spektakularnych zawodach biegowych świata – New York Marathon, Two Oceans Marathon czy Antarctic Ice Marathon.

Kuba Pawlak – redaktor naczelny portalu bieganie.pl, maratończyk z życiówką 2:47 i nieustającym apetytem na biegowy postęp. Twórca najpopularniejszego w Polsce podcastu dla biegaczy, dzięki któremu tysiące czytelników i słuchaczy poszerza swoje biegowe horyzonty.

Dobry podcast tworzą goście

Twórcy koncepcji kolejnej serii podcastów „W Rytmie Biegania” na kanale bieganie.pl tworzonej we współpracy z eobuwie.pl, podkreślają, że aspirują do bycia przewodnikami dla słuchaczy i widzów, ale to goście, których zaprosili do studia, będą największym smaczkiem nowej serii. Celebryci, gwiazdy show-biznesu, trenerzy, biegacze, a nawet biznesmeni to tylko część grup jakie reprezentować będą rozmówcy. Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć tu coś ze swojego biegowego świata, ale również odkrywać jego nowe oblicza.

Nie zdradzamy jeszcze wszystkich nazwisk, ale zapewniam, że tak dobraliśmy gości, aby poprowadzić słuchaczy do biegowego rozwoju, jednocześnie bawiąc i serwując dużą liczbę smaczków. Mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że w pierwszych odcinkach usłyszycie między innymi Jacka „Mezo” Mejera, Przemysława Babiarza czy Joannę Jóźwik. Sami widzicie, że nudno z pewnością nie będzie – podsumowuje współtwórca projektu Adam Kszczot.

podcast adam kszczot

Nowy partner – eobuwie.pl      

Cieszymy się na tę wspólną przygodę z Bieganie.pl. Jako marka eobuwie.pl chcemy edukować naszych Klientów w obszarach, które są dla nas ważne i dzielić się z nimi naszą pasją do butów. Jesteśmy przekonani, że podcast “W Rytmie Biegania” będzie ciekawym źródłem wiedzy nie tylko dla osób zaczynających swoją przygodę z tym sportem, ale również dla jego pasjonatów – mówi Szymon Bujalski, członek zarządu Modivo S.A.

Nowa Jakość

Liczba słuchaczy naszych dotychczasowych podcastów wciąż rośnie, dlatego dzięki współpracy z naszym partnerem – eobuwie.pl, zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować w tę formę – podkreśla Tomasz Koprowski – Dyrektor Marketingu bieganie.pl.

Dzięki dedykowanemu studiu nie tylko wzrośnie jakość naszych nagrań audio, ale również wzbogacimy je o format video. Myślę że docenią to zarówno nasi dotychczasowi słuchacze, jak i nowe osoby szukające wiedzy i rozrywki w obszarze związanym z ich biegową pasją – kontynuuje Kuba Pawlak, redaktor naczelny i twórca najpopularniejszego biegowego podcastu w Polsce.

podcast adam kszczot kuba pawlak

Smaczku dodaje fakt, że za realizację audio jingla odpowiada jeden z najbardziej cenionych i wszechstronnie utalentowanych artystów naszego pokolenia – Kamil Bednarek.

Można już nadstawiać uszu

Cykl “W rytmie biegania”, tworzony we współpracy z eobuwie.pl, startuje już w środę (29.06). Premiera nowych odcinków będzie miała miejsce w każdą środę na najlepszych platformach streamingowych oraz w serwisie YouTube i na portalu bieganie.pl.

Słuchajcie koniecznie, aby również Wasze serca zabiły W RYTMIE BIEGANIA!

Zobacz zapowiedź premierowego odcinka

Możliwość komentowania została wyłączona.