woman
27 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Rusza bieganie.pl WOMEN


Czy ktoś rozpoznaje gdzie zrobione jest poniższe zdjęcie? Przychodzimy dziś do Was z małą zapowiedzią i jednocześnie małą podpowiedzią: jeżeli znacie nasze podcasty, to pewnie też znacie nasze studio. Jeżeli znacie nasze studio, to pewnie też znacie naszych prowadzących. Jeżeli znacie naszych prowadzących to kim są te dwie osoby na zdjęciu? No właśnie…

Już w najbliższy wtorek o godzinie 20:00 zapowiadamy wielką premierę nowego kanału podcastu: bieganie.pl WOMEN! Podcast ten został stworzony głównie z myślą o kobietach i dla kobiet, ale do słuchania i oglądania zapraszamy również i męską część widowni.

Naszymi gośćmi będą nie tylko zawodowe sportsmenki, czynne biegaczki i ultramaratonki. Chcemy, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie, dlatego poruszanych będzie wiele dziedzin, dyscyplin i tematów. Posłuchamy historii nie tylko o bieganiu, ale również o byciu obok sportu, o pasjach, o wychodzeniu ze swoich stref komfortu, o poświęceniu, o trudzie i o celu. Przed Wami niezwykłe przygody pełne energii i kobiecej siły.

Zachęcamy Was do słuchania, oglądania, komentowania i… proponowania kolejnych gości. Podcast realizowany jest dla Was, dlatego liczymy się z Waszym zdaniem i chętnie dowiemy się kogo chcielibyście zobaczyć i posłuchać w Naszym studio.

bieganie full zakryte

Zatem, bądźcie z Nami i do usłyszenia we wtorek!

Możliwość komentowania została wyłączona.