DSC00251
30 października 2023 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Robert Korzeniowski dołącza do bieganie.pl! Nowy podcast mistrza chodu


Bieganie.pl i eobuwie.pl mają przyjemność przedstawić całkowicie nowy podcast pod nazwą „O co chodzi”, który poprowadzi ekspert sportowy eobuwie.pl, a jednocześnie legenda polskiej lekkoatletyki Robert Korzeniowski. W naszym programie odkrywać będziemy zakamarki zdrowej aktywności fizycznej w formie aktywnego chodzenia i biegania. Już od listopada nowe odcinki będą dostępne na najpopularniejszych platformach streamingowych w formie podcastu i videocastu!

Robert Korzeniowski poprowadzi podcast „O co chodzi”

„O co chodzi” to podcast, który wniesie nową jakość do świata biegania, treningu i ogólnie rozumianej aktywności fizycznej. Robert Korzeniowski, ekspert sportowy eobuwie.pl, znany z niezliczonych triumfów i rekordów na arenie międzynarodowej, podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie chodu, ale również wcieli się w rolę osoby przeprowadzającej wnikliwe wywiady z ekspertami. Razem z prowadzącym postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania, które nurtują każdą osobę, która chce zdrowo i aktywnie spędzać wolne chwile. Z naszych odcinków dowiecie się, jak ważny jest ruch, spacer, marsz czy bieg i jak je wykorzystywać, aby czuć się w pełni formy.

W każdym z odcinków „O co chodzi” prowadzący i eksperci będą starali się odpowiedzieć na konkretne pytanie. Będą to tematyki związane z fizjologią aktywności fizycznej, dbaniem o serce, dietę czy zdrowie psychiczne. Nie braknie też tematów związanych z dopasowaniem sprzętu sportowego czy odpowiednim treningiem dobranym do wieku.

Nowy format to kontynuacja stale rozwijającej się gałęzi podcastów w naszej redakcji. Te cieszące się uznaniem audycje zostały wyróżnione nominacją do tytułu Najlepszego Sportowego Podcastu Roku w prestiżowym konkursie Best Stream Awards. Projekt „O Co Chodzi” jest kontynuacją współpracy z marką eobuwie.pl oraz sukcesu podcastu „W Rytmie Biegania”, w ramach którego stworzyliśmy ponad 45 odcinków. Miłośnicy tej serii mogą być spokojni – niebawem do niej powrócimy!

Zaangażowanie Roberta Korzeniowskiego we współpracę z bieganie.pl to kolejny krok w rozwoju naszego serwisu. Wierzymy, że jego wiedza i doświadczenie pomogą nam dotrzeć do coraz szerszego grona odbiorców, którzy chcą cieszyć się zdrowym bieganiem, ale też zdrowym chodzeniem, przez co będą cieszyć się pełnią zdrowia„- mówi Tomasz Koprowski, dyrektor portalu.

DSC00237

„O co chodzi” to nie tylko merytoryczne treści, ale również inspirujące historie sukcesu, które pokażą, że w sporcie i życiu, nie ma rzeczy niemożliwych. Chcemy inspirować, motywować i pomagać wam osiągać swoje sportowe i życiowe cele. Bądźcie gotowi na fascynujący świat sportu widziany oczami mistrza. Nasz podcast „O co chodzi” z Robertem Korzeniowskim już niedługo na Bieganie.pl. Nie przegapcie tego wyjątkowego spotkania z legendą chodu sportowego!

Premiera pierwszej rozmowy w środę 1 listopada, a w odcinku premierowym zobaczymy legendę polskiej fizjologii Ryszarda Szula. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego i kolejnych odcinków nowego cyklu „O co chodzi„.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołaj
Mikołaj
8 miesięcy temu

mogliby porozmawiać z Tomalą jak mistrz z mistrzem i oficjalnie się pogodzić:)