29 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Reebok i ObozyBiegowe.pl zapraszają na nowe treningi funkcjonalne dla biegaczy


Trening biegowy to nie tylko żmudne pokonywanie kolejnych setek kilometrów. Aby poprawić wyniki, a także wzmocnić wybrane partie mięśni i lepiej zabezpieczyć się przed kontuzjami, należy go uzupełnić elementami treningu siłowego i ogólnorozwojowego. Dlatego też marka Reebok i ObozyBiegowe.pl zapraszają biegaczy do udziału w nowych, otwartych dla wszystkich treningach w Warszawie.

Najbliższe zajęcia odbędą się 2 lipca w Forcie Augustówka i 9 lipca na praskiej plaży przy Moście Łazienkowskim. Start obu treningów zaplanowano na godz. 18:30. Ćwiczenia potrwają ok. 90 minut.

Na każdych zajęciach uczestników czeka spora dawka treningu funkcjonalnego z elementami rywalizacji grupowej. Podczas ćwiczeń wykorzystywane będą wolne ciężary, w tym m.in. worki z piaskiem i stare opony. A wszystko to pod czujnym okiem trenerów z ObozyBiegowe.pl – instruktorów lekkiej atletyki, trójboju siłowego, kulturystyki i fitness, z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu indywidualnych i grupowych treningów siłowych i ogólnorozwojowych.

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 15 zł, a zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy treningfunkcjonalny@obozybiegowe.pl. Więcej informacji można znaleźć także na www.facebook.com/obozybiegowe oraz www.facebook.com/Reebok.

Możliwość komentowania została wyłączona.