12 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Poznaliśmy pierwsze nagrody w Lidze Biegowej


Mamy wielką przyjemność ogłosić naszym uczestnikom pierwszy pakiet nagród do wygrania w inauguracyjnym sezonie Ligi Biegowej! Tymi nagrodami są 24 OBOZY BIEGOWE dla zdobywców miejsc 1-3 w Rankingach Open Indywidualnym, Open Kobiet oraz Open Drużynowym.
W przypadku drużyn jest to po 6 OBOZÓW na drużynę, czyli dla każdego członka drużyny, która zajmie miejsca 1-3. W sumie 18 obozów.
A same obozy biegowe? Jest się o co ścigać, ponieważ jest taki obóz to nie lada przeżycie, ale przede wszystkim wspaniała okazja do tego, aby podszlifować swój biegowy warsztat, poprawić życiówki i zyskać nową perspektywę na swój ulubiony sport.
Obozy będą odbywać się w terminie 3-10 lipca 2016 w Krościenku nad Dunajcem. Uczestnicy będą zakwaterowani w Hotelu Crosna SPA, znajdującym się w paśmie gór Beskidu Sądeckiego, Pienin i Gorców, gdzie czekać na nich będzie wiele atrakcji, między innymi nieograniczony dostęp do basenu i jacuzzi oraz sauna.
Nie zapomnieliśmy o rzeczach naprawdę ważnych, czyli o dostępie do internetu, a dla wielbicieli telewizji będzie dostępna również telewizja kablowa. Wszystko to w dwu i trzyosobowych pokojach, co zapewni doskonałe warunki do potreningowego odpoczynku i integracji.
Typowy dzień na obozie zaczyna się od rozruchu o 8:00, po którym przyjdzie czas na śniadanie. Następnie będzie można (a raczej trzeba!) wziąć udział w arcyciekawych wykładach na temat treningu biegowego, sprawnościowego, a także diety i suplementacji. Następnym punktem programu będzie trening główny biegowy. Po odbyciu pierwszego treningu zaprosimy Was na obiad, krótki odpoczynek, aby później przejść do drugiego treningu uzupełniającego i sprawnościowego. Dzień będzie kończył się kolacją i czasem wolnym, który, oprócz odpoczynku, możecie poświęcić na konsultacje z trenerami.
Wszystko po to, aby w następnym sezonie Ligi Biegowej uderzyć z jeszcze większą siłą i motywacją!
Ciekawi jak wyglądały poprzednie obozy? Zapraszamy do galerii zdjęć albo do poczytania relacji z poprzednich obozów, dostępnej pod tym adresem.
Nie ma wyjścia, trzeba walczyć! Ale o takie nagrody warto, prawda?!
Wkrótce ogłosimy kolejne pakiety nagród, a jest na co czekać! 🙂
Zapraszamy do rywalizacji oraz do śledzenia naszych profili społecznościowych na facebooku i twitterze.

Czas na bieganie!

Możliwość komentowania została wyłączona.