440387743 1483087868969526 6596556931252121899 n
10 maja 2024 Joanna Jóźwik Audio

Złapałam zajawkę na bieganie – Agata Sacewicz. Podcast Bieganie.pl Women


Agata Sacewicz jest aktorką, influencerką i od niedawna również… biegaczką. Na swoich profilach dzieli się swoim barwnym i intensywnym życiem w którym dużo podróżuje i doświadcza.

Okazuje się, że codzienna praca z kamerą, nauka i odgrywanie roli stała się dla niej bezpieczną bańką, z której jednak postanowiła uciec i tym samym postawić sobie wiele wyzwań. Jednym z tych wyzwań jest również ta szczera rozmowa z Asią Jóźwik i Kasią Zawistowską.

Mniej więcej 2 lata temu jej życie zmieniło się o 180 stopni. Wszystkie plany legły w gruzach. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i jak mówi „zacząć przeżywać życie i czerpać z niego jak najwięcej”. Na jej profilach znajdziemy dużo materiałów z podróży po całym świecie oraz z wielu ciekawych, sportowych wyzwań. Inspiruje swoich odbiorców i swoim działami pokazuje, że warto spełniać marzenia, stawiać sobie cele i je realizować.

Jej przygoda z bieganiem trwa od kilku miesięcy, a już ma na swoim koncie start w półmaratonie warszawskim oraz Wings for Life World Run w Poznaniu. 

Z rozmowy dowiecie się m.in.:

  • Kiedy w jej życiu doszło do mocnych zmian i jak na nią wpłynęły?
  • Co daje jej bieganie?
  • Jak wyglądały jej sportowe wyzwania?
  • Jakie ma plany podróżnicze?

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tej bardzo miłej i inspirującej rozmowy.
Podcasty Bieganie.pl Women napędza New Balance.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik

lekkoatletka, olimpijka z Rio, gdzie zajęła 5. miejsce w finale biegu na 800 metrów, brązowa medalistka Mistrzostw Europy