448608616 980550840395676 2115908996136159329 n 2
22 czerwca 2024 Adam Kszczot Audio

Czy biegi Ultra są dla każdego? Grzegorz Kuczyński z Bizon Ultra Trail – Podcast

Biegi ultra zdobywają coraz większą popularność na całym świecie, a Polska nie jest wyjątkiem. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy biegi ultra są dla Ciebie? Jak przygotować się do takiego wyzwania i jakie wyposażenie jest niezbędne? Zapraszamy do wysłuchania naszego podcastu, w którym Grzegorz Kuczyński, założyciel fundacji Białystok Biega i organizator największych wydarzeń biegowych w regionie, dzieli się swoimi doświadczeniami i sekretami organizacji Bison Ultra Trail.

Grzegorz Kuczyński, pochodzący z malowniczego województwa podlaskiego, przebył niezwykłą drogę od stanowisk menedżerskich do pełnoetatowego organizatora biegów. Jego fundacja Białystok Biega przyciąga rzesze biegaczy na takie wydarzenia jak unikalny Podlaski Bison Ultra Trail, gdzie uczestnicy mają szansę spotkać… żubra w naturalnym środowisku.

Rosnąca frekwencja nie jest przypadkowa, więc zachęcamy do wysłuchania naszej rozmowy, w której poznasz sekrety organizacji zawodów od kuchni.

Z podcastu dowiesz się:
– czy jesteś w stanie pokonać bieg ultra?
– ile kosztuje organizacja zawodów?
– co zrobić gdy spotkasz żubra w lesie?
– poznasz największe wpadki oraz nietuzinkowe anegdoty
– poznasz historię zawodową Grzegorza Kuczyńskiego
– dowiesz się jak przygotować się do biegu Bison Ultra Trail
– od kulis poznasz organizację zawodów Ultra Trail 🦬

Partnerem podcastu jest województwo podlaskie, które nie tylko wspiera rozwój sportu, ale także promuje wyjątkowe walory turystyczne regionu.

Posłuchaj teraz i dołącz do rosnącej społeczności biegaczy ultra w Polsce! Więcej informacji oraz zapisy na wydarzenie znajdziesz na stronie: Bison Ultra Trail.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
25 dni temu

Świetna rozmowa. Wielki szacunek dla Pana Grzegorza . umiłowanie małej ojczyzny emanuje z wypowiedzi . Kultura słowa. Szacunek dla innych . Najlepsze na końcu – fragment o biegach dzieci . Poważne traktowanie małych biegaczy .

Grzegorz
Grzegorz
3 dni temu
Reply to  Mariusz

Pięknie dziękuję!

Piotr
Piotr
24 dni temu

Super pogaducha👍chociaż powiem,że od 2000 roku odbyło się 5 edycji Białystok Maraton a więc były imprezy przed tymi o ,których mowa,a szkoda ,że się już nie odbywają🤗

Avatar photo
Adam Kszczot

Adam "Profesor" Kszczot profesjonalny lekkoatleta z 16-letnim doświadczeniem specjalizujący się w biegu na 800m. W swoim dorobku medalowym zgromadził 8 tytułów mistrza Europy, mistrzostwo oraz 3 wicemistrzostwa świata. W treningu podejmował wyzwania godne zawsze wysoko postawionych celów. Poza sportem mówca motywacyjny dzielący się swoim bogatym doświadczeniem, jak i również przedsiębiorca zajmujący się przemysłem elektroenergetycznym oraz rozwijaniem technologii hipoksji dzięki której zdobywał prawdziwe szczyty. Prywatnie domator zakochany w najpiękniejszym sporcie świata czyli golfie.