Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Wesprzyj projekt niepełnosprawnego biegacza

Wesprzyj projekt niepełnosprawnego biegacza

W marcu tego roku na naszych łamach pojawił się artykuł przedstawiający
bieganie.pl
09-05-2014
W marcu tego roku na naszych łamach pojawił się artykuł przedstawiający sylwetkę niezwykłej osoby - niepełnosprawnego biegacza z Podlasia - Dariusza Strychalskiego. Teraz chcielibyśmy zachęcić was do wsparcia projektu, który pozwoliłby Darkowi na udział w słynnym biegu Badwater w USA.Dariusz Strychalski to niepełnosprawny biegacz, który swoimi wyczynami motywuje setki ludzi. Mimo że niedowidzi na jedno oko, ma przykurcz prawej ręki i niedowład prawej nogi, nie przestaje walczyć o spełnianie marzeń. W tym roku pragnie pobiec w słynnym biegu Badwater na 217 kilometrów, który odbędzie się 21 lipca w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata temu Darek już raz zmierzył się z Badwater, ale przegrał wtedy z pogodą, udarem i z limitami czasowymi. Po wielu miesiącach oczekiwań i nadziei Darek ma szansę powrócić na trasę biegu i zmierzyć się z nią ponownie, a Ty możesz mu w tym pomóc wspierając finansowo ten projekt.

Aby móc wystartować w Badwater biegacz potrzebuje 35 tysięcy złotych. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu PolakPotrafi.pl. Szczegóły projektu znajdziecie na: http://polakpotrafi.pl/projekt/badwater

wesprzyj_projekt.png

Wszystkich tych, którzy chcą lepiej poznać sylwetkę Dariusza, a także dowiedzieć się czegoś więcej na temat biegu Badwater zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego "Zwycięzca" autorstwa Jakuba Górajka, który można zobaczyć tutaj: http://vimeo.com/channels/572088/51521961
Dyskusja

Forum bieganie.pl - największe biegowe forum

 • mkb | 11.05.2014
  Ja już przelałem. Znam Darka, więc nie oszczędzałem na wpłacie, ale zgadzam się, że w takich akcjach liczy się nawet 10 zł! Trzymam kciuki!!!
 • kachita | 10.05.2014
  Ja przelałam, więcej niż obecna średnia ;) Ale tak naprawdę kwota nie jest aż tak bardzo istotna*, ważne, żeby wesprzeć w ogóle. Albo wpłatą, albo puszczeniem informacji wśród znajomych, albo nawet dobrym słowem.

  *jestem pewna, że kwota zostanie zebrana jeszcze przed upływem czasu, nie ma innej opcji :)
 • MichalKar | 10.05.2014
  Hey,

  przelał ktoś coś? Ile? 50? 100?

  Podpowiedzcie :-)

  50 zl to 5 kebabow albo 5 piw, szalu nie ma :-)