philips
 
14 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Zdrowie

ALE okazja! Zgarnij bidon za zakupy


Potrzebujesz bidonu na trening rowerowy lub biegowy? A może na siłownię lub salę fitness? Teraz możesz otrzymać bidon w prezencie przy zakupie nowych, zbierających bardzo dobre recenzje suplementów dla sportowców marki ALE – Active Life Energy. Promocja trwa tylko do 18 maja.

ale_foto_bidon_small.jpg

ALE to nowa marka suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych, oferująca produkty o najwyższej jakości i przystępnych cenach. Formuły suplementów ALE oparte są na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach zawodowych sportowców z takich dyscyplin, jak bieganie, kolarstwo czy triathlon. W skład linii produktowej wchodzą obecnie żele energetyczne ALE Gel i ALE Thunder Gel, napój węglowodanowy ALE Race oraz kapsułki z żelazem (ALE HemoUp), magnezem (ALE MagneUp) i witaminą D (ALE D-Vit 1000).
W dniach 14-18 maja marka przygotowała dla klientów małą niespodziankę. Każdy zakup produktów ALE o wartości minimum 100 złotych premiowany będzie bidonem marki ALE o pojemności 650 ml. 
Promocja obowiązuje przy zakupach w sklepie online www.ALEnergy.eu/sklep.html oraz na stoisku marki ALE podczas Expo przy Cracovia Maratonie. Stoisko będzie czynne w czwartek, 15 maja w godz. 12-20 oraz w piątek i sobotę, 16-17 maja w godz. 10-20. Expo zlokalizowane będzie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie przy ul. Reymonta 22. Poza degustacją napoju węglowodanowego ALE Race oraz dokonaniem zakupów, na stoisku ALE każdy będzie mógł ponadto porozmawiać z konsultantem żywieniowym, dr farm. Jakubem Czają.
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.ALEnergy.eu. Dostępne są tam nie tylko szczegółowe opisy i skład poszczególnych produktów ALE, lecz także informacje o ich zalecanym dawkowaniu, porady żywieniowe oraz sklep internetowy. Zachęcamy także do śledzenia oficjalnego profilu www.facebook.com/ActiveLifeEnergy