New Balance 1080v12
 
14 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Trening Marcina Świerca na targach FIT-EXPO


Marcin Świerc jest obecnie jednym z najlepszych polskich biegaczy górskich i ultra. Podczas zbliżających się targów FIT-EXPO fitness and sport park, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 maja sportowiec zaprezentuje sesje treningowe na produktach Compex. Marcina wypatrujcie na stoisku firmy Fitcast.
 

Marcin__wierc___1.jpg

Biegacz pochodzi z małej miejscowości Lisowice w województwie śląskim. Jest absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu, trenerem II klasy sportowej.

Treningi biegowe rozpoczął w 2002 roku. Jako zawodnik specjalizuje się w biegach górskich, zwłaszcza ultra oraz skyrace. Jest reprezentantem polskiej kadry narodowej w biegach górskich i wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie.

Oprócz pokazów sesji treningowych na targach dostępna będzie szeroka oferta urządzeń cardio, sprzętu fitness, siłowni, odzieży sportowej, odżywek, suplementów diety. Wystawcy zaprezentują ponad 37 nowości jak np. elektroniczny plaster jednorazowego użytku Metria IH1 do monitorowania stylu życia w oparciu o ciągłe pomiary wydatku energetycznego, poziomu aktywności fizycznej, czasu i głębokości snu przez okres 7 dni, regenerującą kąpiel solankową, zestaw kosmetyków sportowych czy najnowocześniejsze urządzenia cardio.

W czasie targów instruktorzy fitness będą doskonalić swoje podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA. Właściciele klubów i trenerzy skorzystają z porcji fachowej wiedzy podczas kongresu FIT-EXPO trendy i innowacje, który rozpocznie się dzień wcześniej.

pp 6684

Strefa zdrowia

W niedzielę, dyżurować będą specjaliści, którzy udzielą bezpłatnych porad i wskazówek aktywnym sportowo osobom.

Porady dietetyczne. Jak skomponować dietę dopasowaną do ćwiczeń? Dlaczego inną dietę stosuje kulturysta, a inną kobieta ćwicząca fitness? Specjalista doradzi i podpowie jak najlepiej się odżywiać, by być fit.

Pielęgnacja ciała Specjaliści kosmetologii wyjaśnią, jakie kosmetyki są konieczne, bez których można się obejść a także na co zwracać szczególną uwagę prowadząc aktywny styl życia.

Jak biegać, czyli porady trenerskie Konsultacji trenerskich nigdy nie za wiele. Specjalista wychwyci na przykład popełniane błędy techniczne, a to uchroni przed kontuzjami i niezaplanowanymi przerwami w treningach.

Wstęp w niedzielę dla szerokiej publiczności jest bezpłatny. Specjaliści mają wstęp na targi już od piątku.
 
Więcej informacji: www.fitness.mtp.pl