24 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Zdrowie

ALE – nowa, interesująca marka suplementów dla sportowców


Rynek suplementów diety dla sportowców stale się rozwija. Można to zaobserwować na targach podczas największych imprez biegowych, gdzie co chwilę znajdujemy nowe marki i produkty. ALE, czyli Active Life Energy, to najnowsza propozycja, która wnosi na rynek powiew świeżości choćby z faktu, że cały proces produkcji realizowany jest w Polsce przez polskiego producenta. Jeśli zatem szukacie izotoniku, żeli energetycznych lub innych suplementów o najwyższej jakości i przystępnej cenie, warto zajrzeć na www.ALEnergy.eu i odwiedzić stoisko ALE na jednym z najbliższych maratonów czy triathlonów.

Lodz Maraton DOZ 2014 04 13 Lodz sm 1149

Marka ALE zadebiutowała w ostatnich tygodniach. Można było ją spotkać podczas Expo Orlen Warsaw Marathon, a także na Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie, gdzie ALE było tytularnym sponsorem biegu na 10 km – ALE 10k Run. W Łodzi, biegaczy na trasie maratonu wspomagał izotonik ALE Race (dwa smaki: czerwone jabłko i malina), a w pakietach startowych każdy uczestnik znalazł żel energetyczny ALE Gel.
Skoro jesteśmy już przy konkretnych produktach, zerknijmy na skład całej linii produktowej ALE:

  • ALE Gel – dostępny w dwóch smakach żel energetyczny nowej generacji, o wysokiej kaloryczności i optymalnej konsystencji;
  • ALE Thunder Gel – błyskawicznie działający żel energetyczny, wzbogacony w kofeinę;
  • ALE Race – dostępny w dwóch smakach izotoniczny napój węglowodanowy w proszku, wzbogacony w kluczowe elektrolity;
  • ALE MagneUp – kapsułki uzupełniające niedobory magnezu i witamin;
  • ALE HemoUp – kapsułki o wysokiej przyswajalności, wspierające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz uzupełniające niedobory żelaza i witamin z grupy B;
  • ALE D-Vit 1000 – nowoczesny preparat w kapsułkach o wysokiej przyswajalności, uzupełniający dietę w witaminę D.
W najbliższych miesiącach, możemy się ponadto spodziewać rozszerzenia linii o nowe produkty.
ale_produkty.jpg

Producent ALE zapewnia, że produkty marki cechują się najwyższą jakością w przystępnej cenie (przykład: saszetka 55,5g ALE Gel kosztuje 5,99 zł). W procesie produkcji stosowane są najlepsze surowce i optymalne formuły, oparte na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach sportowców z tak wymagających dyscyplin, jak bieganie, kolarstwo czy triathlon. Bezpieczeństwo suplementów ALE potwierdza sprzedaż w aptekach na terenie całej Polski oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP.
Produkty ALE sprzedawane są również  w sklepie internetowym www.ALEnergy.pl. Dodatkowo, stoiska promocyjno-sprzedażowe marki pojawią się na największych maratonach, półmaratonach i imprezach triathlonowych (najbliższy event: Cracovia Marathon). Każdy zakup produktów ALE jest premiowany punktami w programie lojalnościowym marki.
Zanim jednak produkty ALE pojawiły się na rynku, zostały gruntowanie przetestowane przez sporą grupę polskich sportowców. Ambasadorką ALE została Karolina Jarzyńska – czołowa polska maratonka i rekordzistka kraju w półmaratonie. Suplementów marki używają też zawodnicy zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team, a ekspertem i konsultantem marki został dr farm. Jakub Czaja – w przeszłości reprezentant Polski i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w biegach na 5000 m i 3000 m z przeszkodami, a obecnie trener, konsultant żywieniowy, wykładowca akademicki i amator triathlonu. Ciekawostką jest fakt, że na żelach ALE ostatni Orlen Warsaw Marathon pobiegł Henryk Szost.
Ciekawe formuły suplementów, atrakcyjne ceny i wsparcie czołowych polskich sportowców sprawiają, że o ALE może być wkrótce głośno i marka ma szansę na stałe wejść do grona ulubionych suplementów polskich biegaczy, triathlonistów czy kolarzy. Pierwsze opinie o produktach ALE, które można znaleźć w sieci, są z reguły bardzo pozytywne. W najbliższym czasie swoją recenzję przygotuje też redakcja Bieganie.pl. 
Więcej informacji o ALE możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.ALEnergy.eu. Dostępne są tam nie tylko szczegółowe opisy i skład poszczególnych produktów ALE, lecz także informacje o ich zalecanym dawkowaniu, porady żywieniowe, sklep internetowy oraz informacje o programie lojalnościowym. Wpadnijcie też na fanpage www.facebook.com/ActiveLifeEnergy. Znajdziecie tam bieżące newsy, a w najbliższym czasie również konkursy z nagrodami.

Możliwość komentowania została wyłączona.