olszewski
8 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Trening

Trening interwałowy Bartka Olszewskiego przed biegiem na 5 kilometrów


Jesteście ciekawi jak wygląda trening najlepszych polskich biegaczy? Postaramy się przybliżyć kulisy treningów, pokazując, jak przygotowują się do ważnych zawodów i jakie stawiają przed sobą wyzwania. W tę fascynującą podróż przez świat polskiego biegania zabierze Was Stanisław Śmietana.

W pierwszym odcinku zapraszamy do obejrzenia treningu interwałowego Bartka Olszewskiego, który wykonał podczas przygotowań do Praskiej Piątki. Założeniem było zrobić 3 bloki składające się z 3 odcinków 600-metrowych na 100-metrowej przerwie między odcinkami i 4-minutowej przerwie między seriami. Bartek chciał biegać odcinki narastająco, zaczynając od tempa 3.15/km, kończąc na 2.55/km. Jak wyszło? Przekonajcie się sami!

Jeśli zaciekawiła Was taka forma relacji z treningów biegaczy, to pamiętajcie zalajkować filmik, zasubskrybować nasz kanał na YT i napiszcie z kim chcielibyście się spotkać na treningu.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
8 miesięcy temu

Ciekawy trening, fajnie pokazany. Zastanawia mnie tylko na jakiej kadencji i na jakiej długości kroku. Wydaje mi się że Bartek zwiększa kadencję a nie długość kroku, bo noga zakroczna nie idzie za wysoko.