24 maja 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Weekendowe sukcesy Frontrunnerów ASICS!

Miniony weekend obfitował w świetne rezultaty reprezentantów ASICS Frontrunner! Adam Nowicki zdobył tytuł Wicemistrza Polski Seniorów, Paweł Ochal zwyciężył w Bydgoszczy, Paulina Kaczyńska poprawiła swoje PB na dystansie 1500 m, a Hania Kaźmierczak zajęła 3 miejsce wśród Pań w IRON TRIATHLON w Piasecznie.
Adam Nowicki zajął drugie miejsce, podczas Mistrzostw Polski Seniorów, rozgrywanych w Białogardzie. Adam dystans 10000 m pokonał w czasie 29:29:54, wykręcając przy okazji nowy rekord życiowy!

01
Paweł Ochal nie pozostawił swoim rywalom złudzeń, podczas rywalizacji na 10km, w ramach 1. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego. Z czasem 00:30:59 bezapelacyjnie zwyciężył w Bydgoszczy, pokonując kolejnego zawodnika o niecałe 4 minuty.

02
Paulina Kaczyńska podczas mityngu w Białogardzie uzyskała na 1500 m czas 4:16:09, poprawiając tym samym swój dotychczasowy rekord życiowy o 6 sekund!

03
Z kolei Hanna Kaźmierczak, podczas imprezy GARMIN IRON TRIATHLON rozgrywanej w Piasecznie, uplasowała się na 3 miejscu wśród pań. Dystans ¼ Ironmana pokonała w czasie 02:13:52, co dodatkowo pozwoliło jej na zajęcie 2 miejsca w kategorii wiekowej K25.

04
Na pokonanie 4 km, Piotr Mądrach potrzebował zaledwie 14 minut i 4 sekund, co przełożylo się na 3 miejsce w Biegu Jana III Sobieskiego.
05
Warto również nadmienić, że w piątkowy wieczór, w Portugalii, startował Ambasador marki ASICS, Jerzy Skarżyński. Podczas Mistrzostw Europy Weteranów Non-Stadia, na dystansie 10km, Jerzy uzyskał czas 00: 38:28, co przełożyło się na 8. miejsce w kategorii M60.