7 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Trenuj z nami do ORLEN Warsaw Marathon 2016!


W 9 miastach w Polsce trwają treningi przygotowujące do startu w ORLEN Warsaw Marathon 2016 organizowane przez firmę ASICS oraz sieć Sklep Biegacza. W najbliższą niedzielę w zajęciach z biegaczami wezmą udział ambasadorzy marki ASICS. W Bydgoszczy do wspólnego biegania zapraszają Paweł i Olga Ochalowie a we Wrocławiu swoim doświadczeniem będzie dzielił się Arkadiusz Gardzielewski.  W treningach udział mogą wziąć wszyscy biegacze, którzy planują start w ORLEN Warsaw Marathon, który odbędzie się 22 kwietnia 2016.
Treningi przygotowujące do startu w ORLEN Warsaw Marathon 2016 ruszyły tuż przed świętami i od samego początku cieszą się dużym zainteresowaniem biegaczy. Powodem jest świetna atmosfera na zajęciach, doskonałe przygotowanie merytoryczne trenerów oraz możliwość biegania z ambasadorami marki ASICS,  którzy zawsze chętnie dzielą się z uczestnikami wskazówkami, jak poprawić swoje wyniki w bieganiu. W najbliższą niedzielę Arkadiusz Gardzielewski oraz Olga i Paweł Ochalowie zawitają odpowiednio do Wrocławia i Bydgoszczy. W pozostałych 7 lokalizacjach zajęcia również będą bardzo interesujące. 

wroclaw

krakow

Treningi odbywają się w każdą niedzielę do 17 kwietnia 2016 w 9 miastach w Polsce – w Warszawie, Płocku, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdyni. To idealna okazja do budowania formy biegowej na ORLEN Warsaw Marathon pod okiem doświadczonych trenerów. Na zajęciach sprawdzana jest lista obecności. Biegacze, którzy wezmą udział w co najmniej 70% spotkań zostaną zwolnieni z opłaty startowej w biegu na dystansie 42,195 km i otrzymają bezpłatny pakiet. Uczestnicy cotygodniowych sesji dzieleni są na dwie grupy – początkującą i zaawansowaną.  Do startu w maratonie biegacze przygotowują się według planu treningowego przygotowanego przez Jerzego Skarżyńskiego w cyklu miesięcznym.
Szczegółowe informacje na temat terminów treningów oraz adresów zbiórek uczestników znajdują się na stronie internetowej http://www.orlenmarathon.pl/node/86 

Możliwość komentowania została wyłączona.