6 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Warszawa, -7 stopni, parking w Centrum Handlowym – czyli 10kParking Relay 2016


Już po raz trzeci w Święto Trzech Króli, Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie otworzyło swoje podwoje dla biegaczy. Mimo, że bieg odbywał się na krytym na parkingu to było bardzo zimno. Atmosfera była jednak gorąca. Organizatorzy wytyczyli 1 kilometrową pętlę. Pięciosobowe drużyny startowały w dwóch rzutach i każdy zawodnik miał do pokonania dwa okrążenia.

Najszybszą drużyną ze wszystkich drużyn okazała się być drużyna < Podlasie Team >. Ich wynik 28:53 jest oczywiście bardzo dobry, ale nie powinien dziwić, bo była to drużyna składająca się z zawodników trenujących wyczynowo. Poniżej rozmowa ze zwycięzcami.

Zwycięzcy zawodnicy walczyli o premię finansową w wysokości 1000 zł
ufundowaną przez firmę Gepard (produkująca systemu do pomiaru czasu).
Rekord trasy nie został pobity i od zeszłęgo roku wynosi 28 min. 29 sek.
Został ustanowiony 6 stycznia 2015 r. przez zespół Niki Szybcy i
Wściekli w składzie Kuba Wiśniewski, Jakub Nowak, Emil Dobrowolski,
Michał Kaczmarek i Bartosz Nowicki.

Wśród pań, najwyżej została sklasyfikowana drużyna ENTRE.PL Team D, która trasę pokonała w czasie: 37:08. Link do pełnych wyników.

Nie było chyba jakichś poważnych wpadek organizacyjnych (jeśli były to prosimy skomentować) poza chwilowymi problemami z mikrofonem (chyba na skutek mrozu).

Wśród startujących była także adhoc zwołana drużyna czytelników Bieganie.pl, która startowała w pierwszym rzucie i wśród drużyn zajęła znakomitą drugą pozycję, choć w klasyfikacji OPEN była w końcu na 27 pozycji. Startowało 111 drużyn. 

bieganiepl przodem

bieganiepl tylem

Możliwość komentowania została wyłączona.