17 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Trening w okresie wiosennym


biegosfera 130Biegosfera i Akademia Biegania zapraszają na kolejny cykl wykładów. Tym razem Profesor Wojciech Ratkowski, maratończyk, Mistrz Polski z 1984 roku, wykładowca akademicki, zwróci nam uwagę na specyficzne elementy TRENINGU W OKRESIE WIOSENNYM.

Przed nami cały sezon biegowy wiosna/lato, coraz więcej imprez biegowych, gwarantujemy, że porady prof. Ratkowskiego niejednemu z nas pomogą udoskonalić swój trening, a co za tym idzie – podnieść swój poziom sportowy. 

Serdecznie zapraszamy do gdyńskiego sklepu Biegosfera, w przed świąteczną środę,

20 kwietnia na godz. 19.00

Biegosfera, Gdynia, ul. Świętojańska 104 A (górny odcinek ulicy, 50 m za sklepem Rossman, obok Citibanku).

Korzystając z okazji, informujemy o kolejnych wykładach, jakie odbędą się już niebawem :

5 Maj (czwartek) – Spotkanie z Jakubem Czają, specjalistą od diety sportowej. Tym razem   Kuba będzie opowiadał o suplementach diety – kiedy i komu są one potrzebne i do czego 🙂 Na spotkanie zapraszamy do sklepu Biegosfera w Gdańsku przy. Al. Gen. J. Hallera 117 na godz. 18:15

10 Maj (wtorek) – Spotkanie z Jakubem Czają, specjalistą od diety sportowej. W trakcie      tego Spotkania Kuba opowie o tajnikach zdrowego żywienia dla osób aktywnie uprawiających sport. Zapraszamy do sklepu Biegosfery w Gdyni przy. Ul. Świętojańskiej 104A.  

Szczegóły wkrótce na naszej stronie www.biegosfera.pl
Uczestnictwo oczywiście bezpłatne 🙂

Fot: Spotkanie z Jerzym Skarżyńskim
biegosfera spotkanie

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Biegosfery