5 marca 2018 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

To dobry czas na zmiany


Czy Wy też wyczekujecie wiosny? Czujemy, że zbliża się ona wielkimi
susami! To dobry moment, aby jak najlepiej przygotować się do sezonu.
Podczas gdy szlifujemy swoją formę w ramach wspólnych treningów z ASICS
do Orlen Warsaw Marathon, warto również zadbać o techniczną stronę
biegania czyli sprzęt.

Dobrze dobrane buty to podstawa komfortowego przemierzania ulubionych ścieżek. Najnowsza kolekcja od japońskiego giganta ASICS, oferuje modele dla każdego biegacza, niezależnie od pokonywanego kilometrażu czy też terenu po którym się porusza.

Począwszy od legendarnych GEL Nimbus 20, GEL Kayano 24, przez cenione przez biegaczy wersje z nieco niższą amortyzacją i wsparciem GEL Cumulus 19, GT-2000, dalej sprężyste i lekkie DynaFlyte 2 i szybkie  GEL-DS. Trainer 23 i najszybsze GEL-Tartherzeal 6. Dla biegaczy eksplorujących tereny pozamiejskie i mniej utarte szlaki, dedykowana jest nowość Asics Gecko XT, a także znane z poprzednich sezonów FujiRado oraz Gel FujiTrabuco 6.

Na każdym dystansie, może się jednak zdarzyć, że będzie potrzebnych nam kilka drobiazgów…Wówczas dylematem pozostaje schowanie niezbędnych podręcznych rzeczy. Tu podpowiadamy – jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest plecak o specjalnej, dopasowanej do sylwetki biegacza konstrukcji.

Już od początku marca, przy zakupie modelu obuwia ASICS z najnowszej kolekcji, zarówno w sklepie internetowym jak i wybranych sklepach stacjonarnych (Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Toruń, Warszawa Powiśle, Warszawa Ursynów, Warszawa Żoliborz, Wrocław), lekki i bardzo funkcjonalny plecak Asics Running Backpack (155017-0904) otrzymacie gratis.

Link do regulaminu promocji – https://sklepbiegacza.pl/content/regulamin-promocji-do-wybranych-butow-asics-plecak-gratis,1498.html

Możliwość komentowania została wyłączona.