12 lutego 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Synchro – nowa linia obuwia Mizuno


Marka Mizuno obchodzi w 2016 roku 110 rocznicę powstania. Na początku sezonu treningów, startów oraz innych aktywności, prezentujemy z dumą nowy pomysł butów treningowych. Przedstawiamy Mizuno Synchro.
RUN FURTHER, TRAIN BETTER, BE FITTER
Treningowe obuwie Mizuno jest dedykowane dla tych biegaczy, którzy żyją z duchem sportu, jednak ważna jest dla nich również codzienna wygoda oraz styl.
W nowych Mizuno Synchro MX mamy połączenie czystego, minimalistycznego wzornictwa z gładkim przetaczaniem i amortyzacją, tak potrzebną podczas biegania, treningu na siłowni bądź codziennego chodzenia.

Mizuno Synchro MX Men

Mizuno Synchro MX Sole Men

Mizuno Synchro MX Women

BUDOWA PODESZWY MIZUNO SYNCHRO
Zupełnie nowa konstrukcja podeszwy zapewnia bardzo dobrą stabilność buta oraz amortyzację. Dwuczęściowa podeszwa, składająca się z materiału o różnej gęstości, jest bardzo miękka oraz dynamiczna.
Każda część podeszwy uformowana jako trójwymiarowy wynik specjalistycznych pomiarów, pozwala na efektywne oraz harmonijne przetaczanie buta po powierzchni. Technologia Synchro to idealne połączenie miękkości oraz dynamiki.

podeszwa.jpg

Podeszwa górna
Stabilizacja

Podeszwa z obydwu stron uformowana tak, aby zapewniała jak największą stabilizację podczas ruchu.
Podeszwa dolna
Amortyzacja
Największy nacisk na podłoże mamy w centralnej części stopy, oraz w tylnej części pod piętą. Właśnie w tych miejscach mamy najwięcej potrzebnej nam do dobrej amortyzacji, lekkiej oraz odpornej na nacisk pianki U4icX.
Mizuno Synchro MX skecth
Kiedy ruch buta zsynchronizujesz z ruchem ciała, twój bieg będzie bardziej naturalny, będzie łatwiejszy.

Konstrukcja Mizuno Synchro to optymalne połączenie dwóch składników podeszwy, gwarantujące idealne przetaczanie, amortyzację oraz wygodę.

Cholewka z gęsto tkanego materiału zapewnia stabilność stopy, co w połączeniu z pianką U4icX tworzy doskonałą całość.

Możliwość komentowania została wyłączona.