NB 1080v12
 
1 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Puchar Maratonu na 25 km w ten weekend w Warszawie


W sobotę, 3 września w Warszawie odbędzie się ostatni etap Pucharu Maratonu. Mieszkańcy stolicy zmierzą się z dystansem 25 km. Zawodnikom zostało niewiele ponad 3 tygodnie na treningi i poprawę kondycji przed startem  w 33. Maratonie Warszawskim.

Cykl comiesięcznych imprez przygotowujących do startu we wrześniowym maratonie dobiega końca. Jest to ostatnia szansa dla uczestników 33. Maratonu Warszawskiego, żeby sprawdzić swoją biegową formę przed najważniejszym w tym roku startem. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą wziąć udział w piątym etapie Pucharu Maratonu i zmierzyć się z dystansem 25 km.

Trasa biegu została przygotowana na pięciokilometrowej pętli w Lesie im. Jana III Sobieskiego na warszawskim Wawrze. Opłata wpisowa wynosi jak zwykle 10 PLN, a zapisów będzie można dokonywać bezpośrednio przed startem w Biurze Zawodów od godziny 8.30. Bieg rozpocznie się o godzinie 10.00. Dekoracja zwycięzców wszystkich edycji Pucharu Maratonu odbędzie się w Centrum Olimpijskim w sobotę, 24 września o godzinie 16.00.

Trasa

PucharMaratonu mapa

Aby zapoznać się z archiwum wyników, obejrzeć zdjęcia i znaleźć więcej informacji na temat wszystkich tegorocznych edycji Pucharu Maratonu należy odwiedzić stronę internetową 33. Maratonu Warszawskiego www.maratonwarszawski.com.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl