9 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

O Shock Absorber


O Shock Absorber.

Jeden rozmiar biustonosza sportowego (S, M, L) dla wszystkich nie będzie odpowiadał naszym wymaganiom w codziennym życiu. Dlaczego więc miałybyśmy nosić coś takiego na swoim ciele? Zaprojektowany przez kobiety dla kobiet, Shock Absorber, zobowiązał się do wspierania kobiet na całym świecie. Shock Absorber jest przekonany, że ich biustonosze sportowe spełnią wymagania wszystkich – bez względu na kształt lub wielkość piersi.

Dlaczego Shock Absorber biustonosz sportowy jest inny od wszystkich?

Łączy świetne wzornictwo, tkaniny i wyjątkowy poziom wsparcia, aby dopasować rozmiar biustonosza do poziomu aktywności. Wzmacniane materiały zapewniają komfort podczas wysokiej wydajności, dzięki czemu czujemy się komfortowo. Shock Absorber zapewnia funkcjonalność oraz świetny wygląd, niezależnie od uprawianego sportu.

Powstanie Shock Absorber.

awards.jpgShock Absorber powstał w 1995 roku po intensywnych badaniach w Shock Absorber Sport Institute (SASI), który stwierdził, iż noszenie biustonoszy sportowych Shock Absorber podczas ćwiczeń zmniejsza ruch piersi nawet o 74% – co znacznie opóźnia opadanie biustu. W rezultacie powstała kolekcja sportowych biustonoszy zaprojektowany według określonych poziomów wsparcia. Biustonosze Shock Absorber nie koncentrują się tylko na wielkości miseczki, ale także na obwodzie i poziomie aktywności, zapewniając idealne dopasowanie. Od tego czasu, Shock Absorber, stał się najlepiej sprzedającym się biustonoszem sportowym w Europie. W 2003 r. Shock Absorber zwyciężył w kategorii Bielizna Sportowa w Wielkiej Brytanii, tytuł ten otrzymywał przez 5 kolejnych lat z rzędu. W 2007 roku czytelnicy magazynu "Runner World" zagłosowali i Shock Absorber, zwyciężył w kategorii Biustonosz sportowy.

W toku badań.

Nawiązanie współpracy z Shock Absorber Sport Institute (SASI) sprawia, cały czas
prowadzone są badania nad ruchem piersi podczas ćwiczeń.

o shock