9 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem – Malta


wyprawy z wojcikiem 540
kb maniac1


12 czerwca na terenie poznańskiej Malty odbędzie się drugie spotkanie z serii „Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem”, ambasadorem marki Timex w Polsce. Początek o godz. 9:00 przy stoku Malta Ski.

Wyprawy biegowe Timex to nowatorski projekt sportowy, w którym miłośnicy biegania mają niepowtarzalną szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najwybitniejszych polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Eventy są także okazją do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex, w tym kolekcji 150 Sleek Tap Screen wyposażonej w ekran dotykowy i zaawansowany moduł GPS.

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.timex.pl. Spośród zarejestrowanych uczestników wybrana zostanie grupa osób, które będą mogły nieodpłatnie przetestować pulsometry Timex, a także kupić je z 20 proc. rabatem. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników Wyprawy Biegowej w Poznaniu rozlosowany zostanie zegarek Timex. Ponadto każdy biegacz otrzyma na koniec unikalną broszurę poradniczą przygotowaną we współpracy z kliniką Ortoreh i Rafałem Wójcikiem.

Gospodarzem wyprawy w Poznaniu jest Klub Biegacza MANIAC Poznań. Biegacze będą mieli do pokonania około 25 km malowniczej trasy wokół Jeziora Maltańskiego i Swarzędzkiego. Istnieje możliwość odłączenia lub dołączenia się do biegu podczas krótkiej przerwy na 17 kilometrze, przy Hangarach Malty.

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem odbędą się jeszcze w trzech innych polskich miastach (Gdańsku, Krakowie, Warszawie). Wśród wszystkich uczestników wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011!


150 Lap Timex Tap Screen – jeden z zegarków TIMEXa
wyposażony w nową, ciekawą funkcję ułatwiającą wygodne łapanie
międzyczasów.

mapa 540
Mapa trasy

Możliwość komentowania została wyłączona.