26 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Na podbój maratonu z adidas


Oto aby 34. edycja Maratonu Warszawskiego była szczególna, zadbał również sponsor imprezy – adidas, który przygotował dla wszystkich biegaczy szereg unikatowych atrakcji, w tym – spersonalizowane koszulki z nadrukowanym rezultatem.

Maraton Warszawski is all in

Każdy uczestnik tegorocznego Maratonu Warszawskiego będzie miał szansę wziąć udział w akcji „Na podbój maratonu”. Możesz w niej wygrać spersonalizowaną koszulkę adidas z nadrukowanym czasem, który osiągniesz podczas biegu. Wystarczy, że w najbliższy piątek lub sobotę (28 i 29 września), przyjdziesz odebrać swój pakiet startowy do Biura Zawodów, a następnie udasz się do namiotu adidas – na terenie Stadionu Narodowego. Następnie wytypujesz swój prognozowany rezultat i zapozujesz do pamiątkowego zdjęcia na specjalnie przygotowanej mecie. 50 osób, które najtrafniej określi swój wynik, będzie mogło odebrać koszulkę w jednym z oficjalnych salonów adidas.

adidas maraton1

all in na Facebooku

Twoje zdjęcie umieścimy w specjalnej galerii na naszym fan page’u www.facebook.com/adidasRunningPolska. Będziesz mógł pochwalić się znajomym ze swoich biegowych planów, co dodatkowo zmotywuje Cię do realizacji założonego celu!

Więcej informacji oraz regulamin akcji „Na podbój maratonu” znajdziesz na: www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Dołącz też do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/282456905193026/

Jesteś gotowy na podbój maratonu? Udowodnij to!


Możliwość komentowania została wyłączona.