25 stycznia 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Leśny kącik do biegania


Kącik w domu, przeznaczony do regularnych „spotkań” z bieżnią, będzie wspaniałym rozwiązaniem dla każdego miłośnika tego rodzaju aktywności. Pomieszczenie warto gustownie urządzić, a nawet stworzyć prawdziwie komfortowe warunki do biegania o każdej porze dnia i roku. Jak to zrobić?

Wystarczy stworzyć miejsce, przywodzące na myśl przyrodę, czyste powietrze, eteryczną aurę. Idealnie sprawdzą się do tego celu fototapety z lasem. Leśne pejzaże i malownicze krajobrazy z drzewami w tle, z pewnością uprzyjemnią czas spędzany podczas ćwiczeń i na bieżni. Efektowna dekoracja zapewni Ci masę pozytywnej energii i przybliży łono natury. Zastosowanie tapety z leśną scenerią to doskonałe rozwiązanie dla osób zamieszkujących duże miasta. Piękno przyrody będzie zawsze w zasięgu wzroku.

las1

Leśna sceneria w domu

Wśród różnorodnych pejzaży możemy wyróżnić fototapety las brzozowy – piękne krajobrazy będą doskonałą oprawą przestrzeni, przeznaczonej do różnego rodzaju aktywności fizycznej. Dekoracja ścienna z białymi drzewkami na tle zielonej polany sprawi, że bieganie z wykorzystaniem bieżni będzie przyjemniejsze, a „domowy kącik do ćwiczeń” zyska na atrakcyjniejszym wyglądzie. O brzozie kiedyś sądzono, że chroni przed złymi duchami – dziś mówi się, że ma przede wszystkim pozytywne działanie na nasz organizm i posiada lecznicze właściwości. Drzewo jonizuje ujemnie atmosferę, a sok z brzozy pomaga zwalczać różnorodne dolegliwości, w tym łuszczycę, ból mięśni i choroby serca. Niestety, regularny kontakt z urokliwymi drzewkami podczas biegania dla wielu jest niemożliwy. Przy użyciu fototapety las brzozowy można jednak zatrzymać choć odrobinę leśnej aury w zaciszu domu i cieszyć się widokiem brzozowego lasku w dowolnej chwili.

las2

Urok zielonych zakątków: fototapeta las deszczowy

Fototapety z lasem wniosą do wnętrza dużo zieleni i ogromne ilości pozytywnej energii. Jeśli chcesz przenieść się podczas stosowania bieżni w najpiękniejsze tereny leśne strefy równikowej, wykorzystaj do oprawy pomieszczenia dekorację ścienną z roślinnością, występującą w lasach deszczowych. Tajemnicza aura i bogata flora, będą sprzyjać długim i efektownym treningom na domowej bieżni – pejzaże zapewnią Ci świetne samopoczucie oraz pozwolą czerpać więcej przyjemności z aktywności fizycznej. W kolekcji sklepów internetowych znajdziesz inspirujące krajobrazy i scenerie, które estetycznie wkomponujesz we wszystkie pomieszczenia, których bazę stanowią barwy ziemi – biele, brązy, zielenie. Fototapeta las deszczowy nada wnętrzu wygląd, sprzyjający bieganiu, a Ciebie napełni solidną dawką wigoru.

las3

Malownicze pejzaże na fototapetach z lasem

Domowy kącik do biegania z powodzeniem uatrakcyjnisz przy użyciu malowniczego krajobrazu z lasem w roli głównej. Co powiesz na nastrojową scenerię, efektownie wkomponowaną w ścianę? Wśród różnorodnych pejzaży znajdziesz dekoracje ścienne, przedstawiające las we mgle, promyki słońca przedzierające się przez konary drzew, a także jeziora i stawy. Dzięki tapecie każdy miłośnik wypraw na łono natury z pewnością poczuje się w komfortowo w swoim domu, a wieczorne chwile na bieżni zyskają zupełnie nowy wydźwięk. Wielbicielom nastrojowych scenerii polecamy fototapetę jesienny las – ozdoba ścienna wprowadzi do pomieszczenia odrobinę magii, tajemnicy i nostalgii. Bieganie w domu przestanie być nużącą koniecznością a piękny widok będzie uprzyjemniał każdą chwilę, spędzaną na bieżni. Fototapeta jesienny las, utrzymana w ciepłych kolorach – żółci, czerwieni, pomarańczy, napełni Cię witalnością – nada przestrzeni energetyczną i eteryczną oprawę, co z pewnością zaowocuje piękną sylwetką oraz doskonałym zdrowiem.

Możliwość komentowania została wyłączona.