New Balance 1080v12
 
10 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kopernikańska rewolucja w dopasowaniu – czyli Reebok Z Pump


W tym niezwykłym tygodniu premier nowych butów pierwszy wystartował Reebok. Przypominamy, że jutro 12 marca, pokażemy nowego konkurenta BOOOSTa (od rana konkurs na bieganie.pl) a w niedzielę 15 marca: NB Fresh Foam Zante – dwie pary dla naszych czytelników w dwóch różnych konkursach.

A tymczasem wracamy do Reeboka. Podczas premiery, Marcin Prokop, będący gospodarzem powiedział: „Reebok przygotował prawie, że kopernikański przewrót w kwestii dbałości o komfort stóp, wyniki biegaczy, dopasowanie buta. ” Jeśli to nie wystarczyło to w informacjach od producenta czytamy:

„Nadchodzi rewolucja w dziedzinie biegania. Poznaj Reebok ZPump Fusion – jedne z pierwszych butów w historii, które w pełni dopasowują się do stopy i stabilizują ją po to, abyś w trakcie biegu czuł się lekko i pewnie. ZPump Fusion poprzez połączenie unikalnych technologii to najlepszy but treningowy, w którym natychmiast poczujesz różnicę i szybko się do niego przyzwyczaisz.

Większość butów biegowych tworzona jest na bazie ostatnich modeli i nie dopasowuje się do unikalnej budowy stopy. ZPump Fusion, kiedy nie są nadmuchane, pozbawione są struktury, natomiast po napompowaniu dopasowują się do kształtu Twojej stopy – mówi Paul Litchfield, wynalazca technologii Pump oraz Dyrektor Działu Zaawansowanych Projektów Reebok.

Podczas, gdy większość tradycyjnych butów sportowych składa się z kilkudziesięciu komponentów, ZPump Fusion, promując funkcjonalny minimalizm, składa się z trzech kluczowych: nadmuchiwana komora PUMP, cholewka Fusion Sleeve i podeszwa Zrated.”

Zapraszamy was na film z premiery.