16 grudnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Komfortowe treningi biegowe z adidas


Jesienny sezon biegowy zakończył się na dobre, a intensywne przygotowania do startów wiosennych wciąż przed nami. Nadszedł czas podsumowań i podjęcia decyzji o przyszłorocznych startach. Przygotuj się na trening, w którym liczy się komfort. Wyniki pojawią się wiosną.

 kolekcja1

Długie wybieganie to czas wyłącznie dla Ciebie. Znasz to uczucie, kiedy po osiągnięciu właściwego rytmu biegu, Twoje myśli zaczynają szukać twórczego ujścia.
To właśnie wtedy możesz skoncentrować się na ważnych dla Ciebie sprawach. adidas zadbał o to, żeby jesienno-zimowe treningi były komfortowe – Ty trenujesz, a systemy zastosowane w odzieży i obuwiu dbają o jakość Twojego biegu.

kolekcja2 1

          
Niskie temperatury wymagają specjalnie dobranego obuwia nie tylko po to, żeby stopy nie zmarzły, ale również po to, żeby trening w chłodne dni był bezpieczny.

Zmrożone i śliskie ścieżki biegowe mogą być poważnym zagrożeniem nawet dla doświadczonych biegaczy! Buty adidas adiSTAR Raven 2 M ClimaProof mają podeszwę opracowaną wspólnie ze znaną marką Continental™. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki gumy oraz perforowanego bieżnika, podeszwa zapewnia maksymalną przyczepność na śliskim podłożu. Buty posiadają także specjalny rodzaj membrany, ClimaProof®, która zapewnia ochronę stopy przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przy zachowaniu optymalnych właściwości oddychających. System adiPRENE+ wspomaga naturalny ruch stopy oraz umożliwia lepsze wybicie, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji na twardej, zmrożonej nawierzchni. adiWEAR® gwarantuje długą żywotność podeszwy, która jest narażona na wzmożone zużycie w kontakcie z podłożem, a anatomicznie profilowana wyściółka z pianki GEOFIT+™ zapewni efektywne i równomierne rozprowadzenie sił nacisku na stopę poprawiające stabilność kroku. System ruchomej podeszwy środkowej ForMotion™ zadba o natychmiastową adaptację podeszwy do podłoża.

kolekcja3Zimny wiatr, który chłodzi uda i kolana potrafi skuteczne zniechęcić do treningu oraz może prowadzić do niebezpiecznego w skutkach usztywnienia mięśni i ścięgien. Spodnie Supernova Wind Pant, dzięki zastosowanym systemom pozwolą, abyś zapomniał o jesienno – zimowej aurze. Za ochronę przed zimnem odpowiada ClimaWarm™, który zatrzymuje ogrzane powietrze blisko ciała, natomiast system ClimaCool® sprawi, że nadmiar wilgoci zostanie odprowadzony z powierzchni skóry. Jeżeli zdarzy Ci się brnąć przez śnieg lub biegać w deszczu, system ClimaProof®, który w perfekcyjny sposób łączy zdolność oddychania z odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, sprawi, że bieganie w trudnych warunkach stanie się przyjemnością.

Górna część Twojego ciała będzie chroniona i ogrzewana przez komfortowy i znakomicie ze sobą współpracujący komplet składający się z koszulki adiSTAR Archetype S/S oraz kurtki Sequencials convertibleWind Jacket.
          
Zarówno kurtka, jak i koszulka zostały wyposażone w systemy, które spowodują, że będziesz chroniony przed zimnem: system ClimaWarm™ zatrzymuje wytworzone ciepło blisko ciała – nie będziesz zużywał energii na ogrzanie organizmu, a system ClimaCool® odprowadzi nadmiar wilgoci z Twojego ciała – nie bój się przyśpieszyć.

Maksymalną swobodę i niczym nieskrępowane ruchy zapewni system FotMotion™. Koszulka została uszyta z wełny Merino wraz z wplecionymi włóknami PrimaLoft®. Taka konstrukcja gwarantuje optymalną ochronę termiczną ciała, a płaskie szwy nie podrażnią skóry.
 
Kurtka Sequencials convertible Wind Jacket posiada specjalnie wyprofilowane rękawy, chroniące dłonie przed wychłodzeniem. Dodatkowy atutem kurtki jest przystosowanie do wygodnej współpracy z osobistym elektronicznym trenerem adidas miCoach, który w czasie rzeczywistym podpowiada Ci jak efektywnie prowadzić trening.

kolekcja4

Zastanawiasz się po co w sprzęcie biegowym tyle technologii? Wyobraź sobie jazdę samochodem w warunkach zimowych bez ogrzewania, na letnich oponach, z niesprawnym zawieszeniem… Biegając w odzieży i obuwiu adidas, które zapewniają Tobie wsparcie zaawansowanych systemów, możesz koncentrować się na najważniejszych sprawach – celach sportowych i przyjemności z ich osiągania.

Ceny:
Buty adiSTAR Raven 2 M ClimaProof: 559 PLN
Spodnie Supernova Wind Pant: 299 PLN
Koszulka adiSTAR Archetype S/S: 269 PLN
Kurtka Sequencials convertible Wind Jacket: 329 PLN

Więcej informacji na http://www.adidas.com oraz na http://www.facebook.com/adidasRunningPolska

Możliwość komentowania została wyłączona.