16 grudnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niespodzianka na słupskim BbL!


kolasaart.jpg

Jak wygląda trening tyczkarza? Jakie są jego najtrudniejsze elementy? Jak radzić sobie z ogromną presją towarzyszącą startom na wielkich imprezach? M. in. o to uczestnicy słupskiego BiegamBoLubię będą mogli już w sobotę (17 grudnia), osobiście zapytać olimpijczyka z Aten w skoku o tyczce, wielokrotnego reprezentanta i mistrza Polski – Adama Kolasę.

– Znamy się z Adamem od czasów, kiedy byliśmy jeszcze juniorami. Przyjaźnimy się i utrzymujemy kontakt. Akurat w ten weekend Adam mnie odwiedzi i zgodził się wziąć udział w zajęciach "BiegamBoLubię" – mówi Tomasz Czubak, trener ze Słupska.

 Adam_Kolasa2.jpg

Wszyscy, którzy przyjdą na słupski stadion 650-lecia przy ul. Madalińskiego będą mogli porozmawiać z mistrzem także o treningu siłowym, który jest bardzo istotny w przygotowaniach tyczkarza. – Śmiało mogę powiedzieć, że Adam jest specjalistą w tym temacie. Dlatego jego wizyta jest nie lada gratką dla naszych uczestników, bo wiem, że są wśród nich tacy, którzy oprócz tego, że biegają, systematycznie ćwiczą na siłowni – podkreśla Tomasz Czubak.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – JAK ZWYKLE O 9:30!

Możliwość komentowania została wyłączona.