14 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kolejne treningi do OWM za nami!


W miniony weekend w 9 miastach Polski, odbyły się kolejne treningi do Orlen Warsaw Marathon. Szczególnie interesujące były spotkania w Bydgoszczy i we Wrocławiu, gdzie obecni byli ambasadorzy ASICS – Olga i Paweł Ochalowie, oraz Arek Gardzielewski. 
W trakcie wspólnego treningu, ambasadorzy wraz z trenerami Sklepu Biegacza brali pod swoje skrzydła każdego z biegaczy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Doradzali uczestnikom jak efektywnie wykorzystać trudny, zimowy okres, by wiosną zbierać owoce swojej regularnej pracy podczas narodowego święta biegania – Orlen Warsaw Marathon.
Naprawdę zimową temperaturę w Bydgoszczy podniosło niemal 30 biegaczy, którzy w pocie czoła chłonęli wiedzę przekazywaną przez Olgę i Pawła Ochalów. Ambasadorzy ASICS, na których już czekają hiszpańskie kilometry w trakcie obozu przygotowawczego do najbliższego sezonu, służyli tego dnia niezliczoną ilością porad i treningowych sugestii. Ich rola mentorów, była zresztą nieprzypadkowa. Olga jest medalistką mistrzostw Ukrainy w biegach długich oraz Mistrzynią Polski w Półmaratonie. Paweł nie pozostając dłużny swojej żonie, może się poszczycić 3 miejscem na mistrzostwach Europy U-23 w biegu na 10 km oraz tytułem Mistrza Polski w maratonie. 
1.Bydgoszcz 10.01

Mimo rozgrywanego w tym samym czasie City Trail, frekwencja tego dnia naprawdę dopisała. Bydgoszcz, dziękujemy Wam za obecność, chylimy czoła!

2.Bydgoszcz 10.01

Liczba uczestników: 27
We Wrocławiu dobry humor kruszył lód, a ciężka praca nad siłą biegową nie pozostawiała temperaturze złudzeń.

2. Wroclaw 10.01
Trening odbywał się w obecności Arka Gardzielewskiego, Mistrza Polski w półmaratonie (Piła 2012) oraz maratonie (Orlen Warsaw Marathon 2013), który powoli wkręca się najwyższe obroty po ubiegłym roku, kiedy to wracał na biegowe trasy po kontuzji. Dla ambasadora ASICS priorytetem w tym sezonie jest uzyskanie minimum olimpijskiego na Igrzyska w Rio. 

W trakcie zajęć uczestnicy mogli skorzystać z wiedzy trenerów Sklepu Biegacza, oraz Arka, tak by rozwiewać wszelkie wątpliwości rodzące się w trakcie mozolnych przygotowań do wiosennych startów.

Finałem treningu było pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników, czuć z niego moc!

1.Wroclaw 10.01.

Liczba uczestników: 23
W sumie, treningi zgromadziły ponad 350 biegaczy z całej Polski. Największa frekwencja dopisała w Lublinie oraz Warszawie, gdzie grupy liczyły niemal 80 osób.
Pamiętajcie, że uczestnictwo w treningach to nie tylko możliwość pracy pod okiem profesjonalistów i świetnie spędzony czas w obecności innych biegaczy, ale również możliwość uzyskania pakietów na start w Orlen Warsaw Marathon! Obecność na minimum 70% treningów zwalnia z opłaty startowej!
Kolejne treningi odbędą się już 17 Stycznia, w 9 miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Płocku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu.
Szczególnie gorąco zapraszamy do Poznania, gdzie na niedzielnym treningu obecny będzie ambasador ASICS, Frontrunner Adam Nowicki!
Adam_Nowicki_1.jpg
Z kolei w sobotę, w Sklepie Biegacza Polonez przy al. Niepodległości 36 będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z ASICS Foot ID.
Orlen Warsaw Marathon to impreza, która może zapaść w pamięci na długie lata. Z tej okazji przypominamy o limitowanej kolekcji odzieży biegowej, przygotowanej przez Sklep Biegacza oraz firmę ASICS. Dzięki niej pogoda na trening zawsze będzie idealna!
Męska bluza biegowa

MB
Męska kurtka biegowa:

MK
Damska bluza biegowa

DB
Damska kurtka biegowa

DK
Szczegółowe informacje o treningach oraz Orlen Warsaw Marathon znajdziesz na stronie: https://www.orlenmarathon.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.