2 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kobiece Style – Kolekcja Wiosna-Lato 2011


AYAMi wnosi styl i design do rodziny wyczynowej odzieży do biegania

AYAMi – po japońsku ‘kobiecy’, ‘kolorowy’ i ‘piękny’ – zadowoli rosnące wymagania biegaczek oczekujących, by odzież do biegania była zarówno wydajna, jak i atrakcyjna. Pełna technicznych udogodnień, najnowszych materiałów, żywych kolorów i kobiecych fasonów, damska linia ASICS AYAMi to kolekcja biegowa oparta na funkcjonalności, kobiecości i warstwowości strojów.

ASICS AYAMI to kolekcja stawiająca na wydajność, która uwzględnia wszystkie potrzeby biegaczki i poprawia zarówno wydajność, jak i wygląd. Różnorodne elementy odzieży wchodzącej w skład kolekcji wnoszą radość i zabawę do funkcjonalnego świata biegania, a technologie wykorzystane w materiałach zapewniają biegaczkom ciepło, suchość i wygodę, które umożliwiają skupienie na biegu.

Wytrzymałe materiały
Materiały AYAMI są wygodne w noszeniu dzięki swej lekkości, oddychalności i delikatności, a wodo- i wiatroodporność, odprowadzanie wilgoci oraz termoregulacja zapewniają biegaczkom ochronę w starciu z tymi żywiołami i sukces w każdym biegu.

Tuflex™ Light: gęsty, niezwykle lekki, wodoodporny, oddychający i miękki w dotyku materiał. Jest wygodny, nie szeleści i zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Tuflex™ Light gwarantuje niezawodną ochronę przed wiatrem i deszczem oraz najwyższą wygodę bez względu na warunki pogodowe.

Przezroczysty Ripstop: właściwości wodoodporne, antystatyczne i oddychające tego lekkiego materiału dają biegaczkom przyjemne ciepło i niesamowitą wygodę.

Microft® Flexing: ten czterostronnie rozciągliwy materiał jest wodo- i wiatroodporny i zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Cyberdry UV: doskonałe odprowadzanie wilgoci i szybkoschnące właściwości lekkiego Cyberdry UV utrzymują biegaczkę w ożywczej suchości, a ochrona UV jest nieodzowna w letnie miesiące.

Lumiace UV: doskonałe odprowadzanie wilgoci i szybkoschnące właściwości lekkiego Lumiace UV utrzymują biegaczkę w suchości, a ochrona UV jest doskonałym rozwiązaniem w letnie miesiące.

Titanium Dry: doskonałe odprowadzanie wilgoci i szybkoschnące właściwości materiału utrzymują biegaczkę w bezwzględnej suchości.

Stretch Jersey: delikatny materiał gwarantujący swobodę ruchów oraz komfortową suchość dzięki właściwościom szybkoschnącym.


KOBIECE STYLE

Projekty AYAMI – podzielone na trzy kategorie: Podstawowe, Środkowe i Wierzchnie – współtworzą doskonałą harmonię oraz szeroką gamę niepowtarzalnej odzieży do biegania. Fasony takie jak obcisłe spodnie do biegania, spodnie ¾, szorty i spódnice doskonale i efektownie łączą się z tunikami, sukienkami, zasuwanymi topami, koszulkami i kurtkami.

www.asics.com

Możliwość komentowania została wyłączona.