jabra
12 maja 2022 artykuł sponsorowany Sprzęt

Jabra oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego i biegu Ekiden Maraton Sztafet


Jabra, należąca do światowej czołówki w segmencie rozwiązań audio i wideo, została Oficjalnym Partnerem 44. Maratonu Warszawskiego i Ekidenu Maratonu Sztafet oraz Partnerem Technologicznym obu biegów. Firma przygotowała dla zawodników i kibiców szereg atrakcji gwarantujących sportowe i muzyczne emocje. O dobrą zabawę zadba m.in. w specjalnej strefie Jabra w miasteczku maratońskim.

14 maja 2022 roku w Warszawie w Parku Kępa Potocka odbędzie się Ekiden – największy w Polsce maraton sztafet, który pokonują 6 osobowe drużyny, a z królewskim dystansem 42 195 metrów biegacze indywidualnie zmierzą się w stolicy już 25 września na trasie maratonu. Jabra została oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego – największego biegu maratońskiego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz powracającego na biegową mapę, po przerwie spowodowanej pandemią, Ekidenu Maratonu Sztafet. To będzie prawdziwe święto sportu i aktywności, a Jabra wesprze uczestników biegów wieloma niespodziankami. Rozgrzewka w wykonaniu profesjonalnych trenerów Agaty Dąbrowskiej i Bartka Palucha, konkursy, w których do wygrania będą m.in. sportowe słuchawki Elite 4 Active i Elite 7 Active, muzyczne zabawy dla sportowców i ich rodzin w miasteczku maratońskim – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na biegaczy i kibiców.

Jabra Elite 4 Active 2

Jabra od lat wspiera inicjatywy sportowe oraz propaguje aktywność ruchową i dbanie o zdrowie. Współpraca z Fundacją Maraton Warszawski, organizatorem jednych z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce, pozwala nam jeszcze szerzej zaangażować się w propagowanie aktywnego stylu życia i motywowania ludzi do treningów i osiągania jeszcze lepszych rezultatów sportowych. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi biegaczami, czy też mamy za sobą udział w maratonach, dużym wsparciem przy przygotowaniach do startu stanowi muzyka. Nasze bezprzewodowe, douszne sportowe słuchawki z serii Elite Active są więc doskonałym towarzyszem dla tych wszystkich osób, które łączą trening z ulubionymi melodiami. Wierzymy w inspirowanie i umożliwianie każdemu wyjścia z domu i pobicia swojego najlepszego wyniku. Cieszymy się, że możemy dołączyć do Partnerów 44. Maratonu Warszawskiego i Ekidenu Maratonu Sztafet, biegów z tak długimi tradycjami, i jeszcze bardziej wzmocnić naszą markę jako lidera w dziedzinie sportowych rozwiązań audio – mówi Anna Kołodziejczyk, Marketing Manager, Retail & Online na region CEE w Jabra.

Jabra, w ramach współpracy z Fundacją Maraton Warszawski, jako Partner Technologiczny obu biegów zadba o jak najlepsze przygotowanie biegaczy oferując im możliwość treningów przy wsparciu wysokiej klasy bezprzewodowych, słuchawek dousznych przeznaczonych dla osób uprawiających sport – Elite 7 Active i Elite 4 Active.

Jabra Elite 7 Active 4

Jednym z najważniejszych celów na etapie projektowania tych słuchawek dousznych true wireless, było stworzenie idealnego dopasowania do ucha użytkownika. Tak, aby każdy miał pewność, że wkładki pozostaną na swoim miejscu nawet podczas intensywnego treningu. Aby stworzyć najbardziej optymalny kształt Jabra wykonała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Słuchawki są wodoodporne, odporne na pot, odporne na najbardziej intensywny trening. To idealny partner niezależnie od tego czy biegamy w mieście, podczas deszczu, po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździmy rowerem wysoko w górach, bądź też po prostu ćwiczymy na siłowni czy w domowym zaciszu. Czyste, energetyczne i personalizowane brzmienie, stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznej. Prosta obsługa, łatwe i szybkie parowanie, funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), podsłuchiwania otoczenia (HearThrough), wytrzymała bateria oraz szereg zaawansowanych funkcji pozwalają cieszyć się motywującą muzyką w każdej sytuacji, także podczas krótkiego biegania, spacerów czy maratońskich zmagań.

Bieganie to sport indywidualny, ale najwięcej radości czerpiemy, uprawiając go w gronie podobnie zakręconych co my. Cieszymy się na współpracę z marką Jabra, bo czujemy, że łączą nas wspólne wartości i miłość do propagowania aktywności ruchowej wśród jak najszerszego grona ludzi. Odpowiedni towarzysz treningów, pomoże pokonać chwile słabości. Obecnie dużą popularnością wśród biegaczy cieszą się playlisty, podcasty czy audiobooki słuchane w trakcie przygotowań do startów w naszych biegach. Jabra, dzięki swoim produktom idealnie wpisuje się w ten trend, a zaproponowane przez nią aktywności, będą świetnym uzupełnieniem naszego biegowego święta w trakcie Ekidenu i Maratonu Warszawskiegopowiedział Marek Tronina, szef Fundacji Maraton Warszawski.

Już w sobotę, 14 maja, startuje Ekiden „Maraton Sztafet, to doskonała okazja na połączenie sił z przyjaciółmi i wspólne pokonanie dystansu maratońskiego. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km. W tym roku bieg odbędzie się w dwóch turach – porannej – start o godz. 9.00 oraz popołudniowej – start o godz. 14.00.

Jabra Elite 7 Active 2

Przed każdą turą rozgrzewkę powered by Jabra poprowadzą profesjonalni trenerzy Agata Dąbrowska i Bartek Paluch. Jabra przygotowała też atrakcje dla najmłodszych w specjalnej strefie w miasteczku maratońskim. Biegacze i kibice będą mogli też wziąć udział w konkursie #WyzwanieJabraEkiden, w którym zadaniem będzie pokazanie swojej pozytywnej energii – jak się biega, jak kibicuje. Nagrodą będą m.in. słuchawki Elite Active, kody Empik Go i sportowe gadżety. Każdy może jeszcze wziąć udział w tym święcie sportu. Zapisy trwają na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/


O firmie Fundacji „Maraton Warszawski”

Fundacja “Maraton Warszawski” została założona w 2003 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

O Jabra

Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio i wideo w tym dedykowanych do współpracy profesjonalnej – stworzona z myślą o wzmocnieniu pozycji jej klientów dzięki możliwości korzystania ze znakomitych produktów zarówno konsumenckich jak i biznesowych. Jako dumny członek GN Group nie ustaje w wysiłkach, by ludzie mogli słyszeć więcej, robić więcej, a tym samym żyć intensywniej niż kiedykolwiek było to możliwe. Doskonałe rozwiązania Jabra to efekt pionierskiej pracy realizowanej przez 150 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć firmie zintegrowane narzędzia komunikacyjne dla firm z sektora call center, biur i współpracy, które pomagają profesjonalistom pracować efektywniej z dowolnego miejsca; a także bezprzewodowe słuchawki true wireless, w tym douszne, które pozwalają konsumentom cieszyć się znakomitą jakością połączeń, muzyki oraz multimediów. Firma GN, założona w 1869 roku, działa w 100 krajach na świecie, oferując innowacyjność, niezawodność oraz wygodę użytkowania. GN zatrudnia ponad 7 000 osób, a jej roczny przychód wyniósł w 2021 roku 15,8 mld DKK, z czego 10,4 mld DKK wygenerowało GN Audio. GN Audio zatrudnia 1900 osób, a jej przychody to ok. 8,7 mld DKK. GN jest notowana na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze.

Możliwość komentowania została wyłączona.