8 października 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Gwarantowany zwrot pieniędzy przez 60 dni !


Trwa kampania ASICS o nazwie „POCZUJ RÓŻNICĘ – GWARANTOWANY ZWROT PIENIĘDZY PRZEZ 60 DNI”. Zakupione do końca października 2017 roku obuwie ASICS, które nie spełni Twoich oczekiwań, możesz bez zobowiązań zwrócić.

Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać zakupu butów sportowych ASICS, w terminie od 1 września do 31 października 2017 roku w sklepie autoryzowanego partnera. W promocji biorą udział wszystkie modele obuwia (w tym również przecenione), z kolekcji ASICS Performance.

W przypadku niezadowolenia z zakupionego produktu, należy odwiedzić stronę internetową: https://asics-60-days-money-back-guarantee.com, opisując w minimum 15 słowach swoje rozczarowanie. Pieniądze zostaną zwrócone przez ASICS na wskazane przez klienta konto bankowe.

Gwarantowany zwrot pełnej kwoty zakupu przysługuje klientom, którzy po minimum 30 dniach, a maksymalnie 60 dniach od daty zakupu nie są w pełni usatysfakcjonowani z podjętej przez siebie decyzji.

Dla lepszego zrozumienia całej kampanii, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FAQ

Jakie produkty wchodzą w skład akcji „POCZUJ RÓŻNICĘ” ?

Kampanią objęte jest tylko obuwie sportowe ASICS (kategoria ASICS Performance), bez względu na sezon, przeznaczenie oraz cenę zakupu. W akcji nie biorą udziału produkty ASICSTIGER oraz Onitsuka Tiger.

W jakim terminie należy dokonać zakupu oraz zwrotu?
Zakupu należy dokonać w terminie 01.09-31.10.2017. Zwrot będzie możliwy po minimum 30 dniach użytkowania, maksymalnie 60 dniach użytkowania.

W jakim stanie musi być obuwie, które chcę zwrócić do ASICS?
Obuwie musi nosić normalne ślady użytkowania, wynikające z używania go zgodnie z przeznaczeniem. ASICS nie będzie rozważał zwrotów obuwia, które zostało uszkodzone lub które nie było używane.

Czy w akcji biorą udział produkty zakupione przez internet?
Tak, istnieje możliwość zwrotu produktów, które zakupiliśmy poprzez sklep internetowy, o ile bierze on udział w kampanii.

Czy w akcji biorą udział produkty zakupione w outletach ASICS?
Nie, sklepy outletowe znajdujące się w Polsce nie są objęte kampanią.

Gdzie uzyskam informację na temat tego, czy dany sklep bierze udział w kampanii?
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, należy zapytać o to bezpośrednio pracowników sklepu (w sytuacji, w której w sklepie nie widzimy żadnych oznaczeń), w którym planujemy dokonać zakupu. Alternatywnie zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: service@asics-60-days-money-back-guarantee.com

Jaki warunek należy spełnić, aby wziąć udział w kampanii?
Podstawowym warunkiem jest spełnienie wymogów dotyczących daty zakupu obuwia, odpowiedniego terminu jego użytkowania oraz prawidłowego wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie kampanii.

Jak wygląda mechanizm odesłania butów?
Po prawidłowym wypełnieniu formularza zwrotu, otrzymasz od ASICS mail potwierdzający zgłoszenie. W jego treści dane do wysyłki (na wzór listu przewozowego), które należy wydrukować i przykleić do paczki. Przesyłkę należy nadać w najbliższym punkcie pocztowym / kurierskim.

Kto pokrywa koszty przesyłek?
Koszt przesyłki pokrywany jest przez ASICS, w jednym przelewie razem ze zwrotem kosztów za zakupione obuwie. Warunkiem zwrotu kosztów jest akceptacja zwrotu obuwia przez ASICS.

Czy paczkę można wysłać za pobraniem?
Nie ma takiej możliwości, takie przesyłki nie będą przyjmowane przez ASICS.

Jaką ilość produktów mogę zwrócić?
Jednej osobie przypada możliwość zwrotu tylko jednej pary obuwia.

Co w przypadku, gdy moje zgłoszenie zostanie odrzucone po wysłaniu butów do ASICS?
W sytuacji, gdy zgłoszenie zostanie odrzucone, ASICS zwróci obuwie na prośbę zgłaszającego. W tej sytuacji koszty przesyłki powrotnej nie zostaną pokryte przez ASICS.

Mamy dla was konkurs

CEL: Uchwyć na zdjęciu jak rozumiesz aktualną kampanię ASICS – FEEL FAST
WARUNEK: na zdjęciu musi znajdować się produkt ASICS – dowolny
ZWYCIĘZCA: zostanie wyłoniony w głosowaniu 3 osobowego jury
NAGRODA: obuwie biegowe ASICS RoadHawk FF

Jak zgłaszać swoje propozycje? Wyślijcie nam link do zdjęcia na waszym profilu na Facebooku lub Instagramie oznaczonego #FeelFast. Linki wysyłajcie na adres: konkursy@bieganie.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do końca października.

hawk680

Możliwość komentowania została wyłączona.