Eobuwie
8 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

eobuwie.pl rusza z kampanią runningową

Właśnie wystartowała jesienna digitalowa kampania marki eobuwie.pl dedykowana runningowi. Została ona zrealizowana we współpracy z liderami  w segmencie butów do  biegania: New Balance, adidas oraz  Asics  pod hasłem „Biegaj bez ograniczeń”.

Zdjęcia powstawały zarówno w przestrzeni miejskiej, na ulicach Warszawy, ale też w naturze, na leśnych ścieżkach. Różnorodne ukształtowanie terenu okazało się idealnym tłem do zaprezentowania bogatej oferty profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie butów do biegania.

Przy tworzeniu kampanii przyświecała nam myśl: „niezależnie od tego, jak długo biegasz, czy jesteś początkujący czy zaawansowany, jesteś kobietą czy mężczyzną, biegasz w „miejskiej dżungli”, po wyznaczonych ścieżkach do biegania czy też w trudnym leśnym terenie, w eobuwie.pl zawsze znajdziesz specjalistyczne buty  do biegania  dla siebie” – mówi Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu eobuwie.pl.

asics

Partnerzy najnowszej kampanii,  kultowe marki New Balance, adidas, Asics wychodzą do klientów z propozycjami obuwia, które dzięki licznym innowacjom technologicznym nadaje się  do biegania  właściwie po każdej nawierzchni, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy.

Marka adidas zalicza się do pionierów na rynku obuwia sportowego i kładzie ogromny nacisk na nowe technologie. Na szczególną uwagę zasługuje model adidas Supernova, który posiada szereg innowacji: buty są niezwykle przyczepne, dzięki czemu można biegać w nich po każdym terenie, a sprężysta podeszwa środkowa zapewnia odpowiednią amortyzację.

adidas

Z kolei ASICS, japoński brand z ponad 70-letnią historią proponuje między innymi model, Asics Gel-Sonoma 6, który został stworzony z myślą o bieganiu w trudnym terenie, a także chodzeniu po niskich górach.

Na uwagę zasługuje też but marki New Balance z serii All Terain – Fresh Foam Hierro v7. Został on zaprojektowany z myślą o najtrudniejszych, kamienistych nawierzchniach. Podeszwa w New Balance Fresh Foam Hierro jest wytrzymała i twarda, a także zapobiega poślizgom. Z kolei wzmocnienie w okolicy palców minimalizuje ryzyko urazów.

nb

To tylko kilka przykładów specjalistycznych butów do biegania, które znajdują się w ofercie eobuwie.pl. Wybór modeli zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta, poszukującego profesjonalnego obuwia biegowego.

Za koncepcją kreatywną całego projektu stoi agencja kreatywna DDB Warszawa.
Video do kampanii: Szymon Dudka.
Sesja zdjęciowa: Marek Ogień.
Kampania digitalowa została zrealizowana we współpracy z markami: adidas, New Balance i Asics.

Możliwość komentowania została wyłączona.