28 października 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Bieg Eliminator


W sobotę 29 października w  Poznaniu odbędą się zawody przełajowe na dystansie 5 km według rzadko spotykanej, interesującej formuły. Uczestnicy poza walką z własnymi słabościami będą musieli wyeliminować innych biegaczy, oczywiście według zasad sportowej rywalizacji!

Eliminator250

Formuła biegu jest prosta: biegacze staną do rywalizacji na wspólnym starcie w trzech turach. Każdy zawodnik, który ukończy rundę eliminacyjną zostanie uhonorowany medalem. Do finału wejdzie po sześciu najlepszych zawodników z każdej grupy wiekowej, którzy będą mieli okazję walczyć o miejsce na podium!

Zawodnicy poza numerem startowym umiejscowionym z przodu, będą posiadali oznaczenie kategorii wiekowej z tyłu koszulki – dzięki temu inni biegacze będą wiedzieli, którego zawodnika powinni WYELIMINOWAĆ, aby zająć wyższe miejsce! Zdrowa sportowa rywalizacja i emocje gwarantowane!

Bieg wystartuje o godzinie 10, na terenie polany Harcerzy na Malcie.

W czasie tego wyjątkowego biegu w Poznaniu nie zabraknie adidas Running Spot! Mobilny sklep adidas aRS zaprasza wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.

Na podstawie analizy wyników badania, eksperci adidas pomogą dobrać optymalne dla biegacza obuwie biegowe.

samochody

W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response oraz adidas adiSTAR.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS dostępny jest do pobrania na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Możliwość komentowania została wyłączona.