25 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS partnerem technicznym 8. Poznań Półmaraton!


Już od pięciu lat marka ASICS wspiera jedną z największych imprez biegowych w naszym kraju – Poznań Półmaraton. I w tym roku nie mogło być inaczej. ASICS będzie oficjalnym partner technicznym tego wydarzenia.  

7.Pozna P maraton Foto Marek Zakrzewski 5
7. Poznań Półmaraton, foto Marek Zakrzewski

8. Poznań Półmaraton wystartuje 12 kwietnia o równo o godzinie 10:00. Pierwszą edycję biegu, rozegraną w 2008 roku, ukończyło 1037 zawodników i zawodniczek. Półmaraton poznański jest niewątpliwie jedną z nielicznych imprez biegowych w naszym kraju, która rokrocznie notuje wyraźne przyrosty frekwencji wśród uczestników.

– Cieszy nas wszystkich fakt, że Półmaraton w Poznaniu rozwija się tak dynamicznie – powiedział Daniel Bogacki, Koordynator Marketingu ASICS Polska. – Tym bardziej chcemy tam być i wspierać to przedsięwzięcie, które – kto wie – być może już za jakiś czas stanie się największą imprezą biegową w naszym kraju. Poznań to piękne i urokliwe miasto do którego i ja chciałbym w tym roku powrócić i zmierzyć się z dystansem półmaratonu – dodaje (Daniel Bogacki pobiegnie w Poznaniu już po raz drugi – przyp. red.).

Foto Adam Ciereszko 9
Foto Adam Ciereszko

W ramach Półmaratonu odbędą się również targi Expo, których uczestnicy otrzymają możliwość zapoznania się z szeroką ofertą marki ASICS. Będzie tez można wykonać bezpłatne badanie Foot ID, dzięki któremu łatwiej o dobór odpowiedniego obuwia do biegania. Na wszystkich chętnych będą również czekały liczne konkursy z cennymi – biegowymi – nagrodami.

Ubiegłoroczną edycję ukończyła rekordowa liczba uczestników, bo aż 6 650! Ilu tym razem przyciągnie do siebie Poznań? Wszystko stanie się jasne już 12 kwietnia.

Na 8. Poznań Półmaraton zapraszają ASICS i Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.