IMG 6480
31 maja 2024 Bartłomiej Falkowski Życiorsy

Dominika Stelmach w drodze po zwycięstwo – reportaż


Nasza redakcja jako jedyna miała okazję rozmawiać z globalną zwyciężczynią tegorocznego biegu Wings for Life na chwilę przed jak i tuż po jej starcie. Dominika Stelmach opowiadała nam zarówno o charytatywnym biegu Wings for Life, ale także  o innych swoich marzeniach biegowych oraz darmowych treningach, które prowadzi dla biegaczy na każdym poziomie. 

W reportażu, którego partnerem jest On, dowiecie się jak Dominika podchodzi do startów w Wings for Life. Czy kiedykolwiek przygotowywała się specjalnie pod tę imprezę i jak wpisuje się ona w jej kalendarz startowy. Zawodniczka otwarcie opowiedziała też o swoich krótko i długoterminowych celach sportowych, wśród których jest też atak na rekord świata. 

Z Dominiką Stelmach możecie spotkać się w każdy wtorek o 18 i 19 podczas treningów, które prowadzi na warszawskiej Kopie Cwila. 

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartłomiej Falkowski
Bartłomiej Falkowski

Biegacz o wyczynowych aspiracjach, nauczyciel wychowania fizycznego i wielbiciel ciastek. Lubi podglądać zagranicznych biegaczy i wplatać ich metody treningowe do własnego biegania.