New Balance 1080v12
 
17 października 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapisy na AmberExpo Półmaraton Gdańsk tylko do niedzieli!


Pierwsza edycja AmberExpo Półmaraton Gdańsk już za nieco ponad tydzień (26 października). Na liście startowej jest już 2100 zawodniczek i zawodników z nadanymi numerami startowymi z całej Polski w tym m.in. jedna z czołowych polskich biegaczek – Marta Krawczyńska, która w ubiegłym tygodniu zajęła 3 miejsce na Verve 10K Run Sopot wyprzedzając Rekordzistkę Świata w Maratonie Paule Radcliffe.

mapa.jpg

 

AmberExpo Półmaraton Gdańsk odbędzie się 26 października i będzie to ostatnia szansa w sezonie 2014, na to żeby pobiec półmaraton na naprawdę szybkiej trasie, która wiedzie głównymi arteriami miasta. Zawodnicy wystartują z ul. Żaglowej pomiędzy AmberExpo, a PGE Areną, a następnie zwiedzą m.in. Al. Grunwaldzką, Al. Niepodległości, przebiegną w okolicy Parku Regana oraz tuż przy samej stoczni. Natomiast meta zostanie zlokalizowana w hali w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym AmberExpo!
Przypominamy, że osoby, które nie zapisały się jeszcze na AmberExpo Półmaraton Gdańsk mają czas tylko do niedzieli 19 października. Do tego terminu obowiązuje niższa opłata startowa. Po tej dacie zapisy będą możliwe jedynie w biurze zawodów, dzień przed imprezą, ale organizator przyjmie tam maksymalnie 200 zgłoszeń. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.polmaratongdansk.pl. Zapraszamy również na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/polmaratongdansk.