2 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wystartowała rejestracja uczestników Samsung Irena Women’s Run!


Drogie Panie! Pamiętacie swój zeszłoroczny Dzień Kobiet? Ale nie ten z 8 marca, lecz z ciepłego i słonecznego czerwca? Rok temu odbyło się unikalne kobiece święto –  impreza biegowa tylko dla pań – Samsung Irena Women’s Run. Mamy dobrą wiadomość. 4 czerwca odbywa się druga edycja biegu. Miłe Panie, nie może Was tam zabraknąć!

top2.jpg

Samsung Irena Women’s Run − wspólny bieg kobiet dla kobiet − to nie tylko popularyzowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, ale przede wszystkim promowanie zapobiegania nowotworom piersi i wczesnego ich wykrywania, a także okazja do zebrania funduszy dla organizacji od lat działających na rzecz kobiet chorych na nowotwory: stowarzyszenia „Amazonki” oraz fundacji Rak’n’Roll.

Patronem biegu jest Irena Szewińska, jedna z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek, wielokrotna medalistka olimpijska. Swoją osobą Irena Szewińska pragnie nie tylko promować wśród kobiet sport, ale także uświadamiać im konieczność profilaktyki raka piersi.

Jak informują organizatorzy w oficjalnym komunikacie na stronie biegu:

Trasa Samsung Irena Women’s Run będzie przebiegała m.in. ulicą Rozbrat, Alejami Ujazdowskimi oraz ulicami: Piękną i Myśliwiecką. Bieg rozpoczyna się o godzinie 13.00. Do rejestracji i udziału w imprezie zaprasza patronka biegu − Irena Szewińska.

Rejestracja do zawodów już trwa pod adresem: http://www.biegnijwarszawo.pl/samsungrun/rejestracja

ZAPRASZAMY!

Możliwość komentowania została wyłączona.