3 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Rusza Warsaw Track Cup – Bieżnia jest wasza!


Czy chcecie odpocząć trochę od biegów ulicznych? Czy widzieliście kiedyś w telewizji zawody na bieżni? Czy wiecie, że nie ma szybszej nawierzchni niż tartan? Czy chcecie poczuć dreszcz emocji i mistrzowską atmosferę prawdziwych zawodów lekkoatletycznych?

baner3.jpg

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi „Tak”, koniecznie weźcie udział w Warsaw Track Cup, czyli cyklu zawodów na bieżni warszawskiego stadionu Agrykola. Przy świetle jupiterów poczujecie się jak prawdziwi mistrzowie biegów, przy dźwiękach muzyki pobiegniecie po swoje nowe życiówki, a przy pomocy trenerów Ścieżek Biegowych dowiecie się co nieco o teorii treningu! W trakcie imprez odbędzie się również bezpłatne testowanie najnowszych modeli z kolekcji Nike Running.

Pierwsza impreza z cyklu „Warsaw Track Cup” odbędzie się na warszawskiej Agrykoli w poniedziałek 9 maja 2011 r. Zapisy już trwają na stronie: http://www.sciezki-biegowe.pl/nasze-imprezy-2/warsaw-track-cup/. Start pierwszego biegu: godzina 19.00. Biuro zawodów dla wszystkich uczestników będzie czynne od godz. 18.00.

Można wybrać jeden z trzech dystansów:

– 1000 m

– 1500 m

– 3000m

Aby zdobyć unikalny medal należy w ciągu 4 imprez cyklu (9 maja, 21 czerwca, wrzesień i październik) przebiec wszystkie trzy dystanse (np. w pierwszej imprezie 1000 m, w drugiej 1500 m, w trzeciej 3000 m, jedną z imprez można odpuścić lub poprawiać na niej wybrany dystans).

Prowadzona będzie klasyfikacja najszybszych zawodników w klasyfikacji generalnej oraz w siedmiu kategoriach wiekowych. Liczyć się będzie najlepszy uzyskany wynik na każdym dystansie (np. 4:00:00 na 1000 m + 6:00:00 na 1500 m + 15:00:00 na 3000 m = 25:00:00). Wygra osoba lub zespół, który osiągnie najmniejszy czas (więcej w regulaminie zawodów).

Elektroniczne zapisy i informacje dostępne są na stronie http://www.sciezki-biegowe.pl/ w zakładce Warsaw Track Cup. Zapraszamy do zabawy i zachęcamy do próby pobicia któregoś z rekordów świata :).