New Balance 1080v12
 
9 sierpnia 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wyjątkowa biegowa impreza – Frog Race już 11 września – ZAPISZ SIĘ!


frograce_header.jpg

11 września w lasach Nadleśnictwa Chojnów, przy  Obiekcie Zimne Doły w Żabieńcu  pod Warszawą odbędzie się już druga edycja wyjątkowej imprezy biegowej – Frog Race.

W ramach imprezy Frog Race II odbędą się biegi dla osób w każdym wieku. Atrakcyjne nagrody zachęcą do startu gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. Dla starszych przewidziane są biegi na dystansach 5 km i 10 km. Frog Race to nie tylko doskonały sposób na obcowanie z przepiękną leśną przyrodą, ale i świetne rozwiązanie na spędzanie miłego czasu w rodzinnym gronie.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Bieg Główny lub Bieg rekreacyjno-młodzieżowy, otrzymują na mecie niepowtarzalny grawerowany certyfikat ukończenia biegu. Dodatkowo już w pakiecie startowym czekać będzie okolicznościowa koszulka COOL DRI wraz z numerem startowym. Oprócz nagród dla najlepszych w każdym biegu, przeprowadzone zostanie losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą Bieg Główny oraz Bieg rekreacyjno-młodzieżowy. Do dnia 20 sierpnia 2010r. opłata rejestracyjna wynosi 30zł. Dla osób rejestrujących się między 20 sierpnia a 8 września opłata rejestracyjna wynosi 40zł. Udział w biegach dziecięcych i młodzieżowych (dystanse od 100m do 1000m) jest bezpłatny, a nagrody czekają. Na koniec organizatorzy zapraszają na świetną zabawę przy wspólnym ognisku.

zabka_frograce_2010.png

Siła napędową, bez której Frog Race jest sprawnie zorganizowany, są z pewnością państwo Renata i Wiesław Paradowscy, założyciele Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego "Kondycja". Pani Renata to znana biegaczka, która zapisała się jako jedna z najlepszych w historii polskiego maratonu, legitymująca się rekordem życiowym 2:27.17. Zajęła między innymi pierwsze miejsce w maratonie w Hamburgu 1997 i drugie w Bostonie 1999. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Pan Wiesław to wielokrotny medalista MP i reprezentant Polski w biegach średnich 800 i 1500 m. Zdobył w sumie 19 medali MP na 800 i 1500m, a także w pamięci kibiców zapisał się jako zwycięzca Pucharu Europy w biegu na 800m w Lillehamer.

11 września tuż tuż! Rezerwujcie więc terminy w kalendarzu zadań i ruszajcie na trasy Frog Race całą rodziną! Zapraszamy!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie biegu:   http://www.frograce.pl/