budapeszt
9 sierpnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Wyczyn

kieRUNek Budapeszt. Mistrzostwa Świata w Budapeszcie z bieganie.pl


Największa lekkoatletyczna impreza tego roku zbliża się wielkimi krokami. Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce, które odbędą się w Budapeszcie w dniach 19-27 sierpnia, przyciągną największe gwiazdy „królowej sportu”, a cały sportowy świat wstrzyma oddech by pasjonować się rywalizacją najlepszych lekkoatletów na świecie. W stolicy Węgier będziemy również my, jako redakcja bieganie.pl.

Ekipa bieganie.pl będzie na miejscu, by dostarczyć Wam najświeższe i najbardziej pasjonujące materiały z tego wydarzenia. Chcemy w pełni oddać Wam piękno tego sportu i związanych z nim emocji. Będziemy razem z naszymi zawodnikami przeżywać zwycięstwa, ale również porażki. Chcemy być bezpośrednio przy nich, obserwować i podtrzymywać na duchu.

Najlepsi reporterzy

W role reporterów bieganie.pl wcielą się wspaniali lekkoatleci: Joanna Jóźwik oraz Adam Kszczot. Nasi znakomici sportowcy, którzy podbili serca kibiców swoimi startami, poprowadzą Was przez kulisy Mistrzostw Świata, dostarczając unikalnych spojrzeń i komentarzy, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Razem z naszymi reporterami Joanną i Adamem zagłębimy się w kulisy rywalizacji, rozmawiając z zawodnikami, trenerami i ekspertami, by odkryć wszystkie niuanse i emocje towarzyszące Mistrzostwom Świata. Będziemy śledzić każdy start, rekord i triumf, a także przeżywać porażki i nieoczekiwane zwroty akcji.

Bieganie.pl, Twitter, Youtube, Facebook, Instagram

Na miejscu będziemy przygotowywać dla Was materiały nie tylko na portalu bieganie.pl, ale również na naszych kanałach social mediowych oraz Youtube. Czekają Was transmisje na żywo, wywiady z największymi gwiazdami lekkiej atletyki, ale będziecie mogli zobaczyć również turystyczne piękno Budapesztu. Wszystkich chętnych, którzy pojawią się w Budapeszcie podczas mistrzostw, zaprosimy także na wspólne biegowe treningi.

4 post

Nie przegapcie szansy, by być częścią tego wielkiego sportowego święta razem z nami! Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce to czas, kiedy granice możliwości ludzkiego ciała i ducha zostają przesunięte, a historia pisana jest na bieżąco. Niech ta relacja stanie się Waszym przewodnikiem po fascynującym świecie lekkoatletyki na najwyższym poziomie. Czekają nas emocje, pasja i sportowe wzruszenia – razem na bieżąco na portalu Bieganie.pl!

Mistrzostwa Świata w Budapeszcie ruszają 19 sierpnia, a pierwszą konkurencją będzie chód sportowy na 20 kilometrów rozegrany o godzinie 8.50.

Partnerem naszej wyprawy jest New Balance.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments