28 grudnia 2007 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wybory Najlepszego Biegacza/Najlepszej Biegaczki – zapowiedź


Redakcja Bieganie.pl we współpracy z firmą Timex ogłasza wolne, bezpośrednie i demokratyczne wybory Najlepszego Biegacza/Najlepszej Biegaczki w Polsce w roku 2007. Start – 1 stycznia 2008. Wśród uczestników głosowania rozlosujemy 4 zegarki biegowe Timex (dwa z nich zwyciężyły w naszym Teście Zegarków).

Koniec roku to czas podsumowań we wszystkich możliwych dziedzinach. Ale chociaż wyborów najlepszych sportowców jest w Polsce wiele – plebiscyt na Najlepszego Biegacza/Biegaczkę według redakcji Bieganie.pl jest jedyny i niepowtarzalny. Dlaczego?

Po pierwsze, jest specjalistyczny – dotyczy tylko przedstawicieli konkurencji biegowych. Chociaż lubimy i szanujemy zawodników dyscyplin technicznych – wielu z nas ma przyjaciół także w tym gronie – to jednak z ręką na sercu przyznajemy, że znamy się i zajmujemy tylko bieganiem. Wszelkiego rodzaju skoki i rzuty w naszym wykonaniu są potencjalnie niebezpieczne dla otoczenia. Skupiamy się więc na tym, co robimy dobrze.

Co więcej, nasz portal jest redagowany, ale i czytany – przez biegaczy. Sami biegacze wybiorą więc najlepszych biegaczy – tego chyba jeszcze nie było! Do głosowania zapraszamy oczywiście każdego kibica biegów w Polsce, ale przypuszczamy, że większość naszych czytelników biegała kiedyś, biega obecnie lub ma zamiar zacząć wkrótce. Do czego zresztą zachęcamy.

I wreszcie – nasz plebiscyt będzie podzielony na kilka kategorii, obejmie zarówno sprinterów, jak i długodystansowców, podzielonych według płci oraz wieku. Nominowane kandydatury, wyłonione drogą długiej i krwawej dyskusji, przedstawimy Państwu 1 stycznia.


Zapraszamy!