7 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Weź udział w biegu sześciogodzinnym w Poznaniu


22 czerwca w Poznaniu odbędzie się bieg sześciogodzinny – pierwszy tego typu wyścig w regionie, którego trasa poprowadzona będzie po crossowej pętli o długości 4,4 km w Lasku Marcelińskim.

Słowo od organizatora:

Impreza, którą chcemy zaproponować jest nietypowa i wbrew groźnie brzmiącej nazwie. przeznaczona dla każdego chętnego. Rywalizacja w biegu sześciogodzinnym odbywać się będzie na crossowej pętli o długości 4,4 km. Każdy kto ukończy przynajmniej jedno takie okrążenie zostanie ujęty w wynikach, otrzyma pamiątkowy medal oraz wszystkie świadczenia. Klasyfikacja będzie prowadzona na podstawie ukończonych pętli – uczestnik, który przebiegnie w ciągu 6 godzin największy dystans zwycięża w biegu. Przygotowaliśmy nie tylko klasyfikację OPEN, ale także kategorie wiekowe. Na każdego uczestnika w czasie trwania biegu na trasie będzie czekał nasz punkt odżywczo-medyczny. Po ukończeniu okrążenia będzie możliwość zatrzymania się w nim, uzupełnienia płynów oraz zjedzenia posiłku. Dyżur będą pełnić także wyszkoleni ratownicy medyczni.

Naszą impreze kierujemy do każdego biegającego i każdej biegającej. Z pewnością znajdą się osoby, które przez 6 godzin będą biec bez chociażby najmniejszego przystanku, jednak rozbudowany punkt żywieniowy i nasze miasteczko namiotowe będą przygotowane na szybką obsługę biegaczy w trakcie biegu, dlatego jesteśmy przekonani, że część zdecyduje się na przerwy w trakcie zawodów lub też podzielenie czasu na pół z przerwą na odpoczynek.

trasa

Więcej informacji na stronie: www.biegiwlkp.wix.com/poznan